Mel B vyjádřil ve zprávách, že Spice Girls se smířit

V poslední době se na internetu začaly objevovatInformace o tom, co legendární dívčí skupina Spice Girls, který rozpustil v roce 2001, se opět sešel. Avšak téměř okamžitě Viktoriya Bekhem a Melanie Chisholm odmítl se znovu zazpívat.

Mel B dal rozhovor v show Access Hollywood živé

Že zbývající 3 účastníci budou ochotněspolupracují mezi sebou navzájem, vyšlo najevo, nadšením, s nímž zaznamenané video zprávu pro fanoušky k 20. výročí skupiny Spice Girls. Nicméně, k otázce vedoucího o tom, proč Victoria a Melanie odmítl Mel B vysvětlil jednoduše:

„Máme vynikající vztah s dívkami, ale byloČas a mnohé změnilo. Například, Beckham, obvykle rekvalifikovaných a teď je to mnohem zajímavější vypořádat s módou. Chisholm plánuje vyvinout sólovou kariéru. "

Vést vedle nadnesl otázku přejmenování skupiny, není to tak dávno tisk šířené informace, které trio bude nazvaný GEM. To však není případ:

„Novináři jsou špatné, říká, že změnímeJméno pak druhé. Samozřejmě, že jsme si mysleli o tom, ale pak jsme se rozhodli, že bychom zůstat navždy Spice Girls. Ale GEM, což je zkratka pro naše jméno, je to jen jméno našeho webu. Brzy se všichni budou učit a být schopni využívat výsledek. Jsem se Emma a Geri opakovaně setkali ve studiu a máme něco, co začalo dopadat. Snažíme se experimentovat s novými zvuky. "
viz také
  • Christian Horner a Dzheri Holliuell byly publikovány poprvé spolu po narození jejího syna
  • Keyt Moss prošel příliš mnoho na večeři u příležitosti odchodu z kanceláře Aleksandry Shulman Vogue editor
  • Bývalá zdravotní sestra Mel B a děti nemohou přiblížit zpěváka do roku 2022

Spice Girls byla velmi populární

Na počátku roku 1994 bylo rozhodnuto o vytvoření samičkupopová skupina. Odlévání hovory uvedeny v novinách a reagovala na asi 400 dívek, které by mohly zpívat a tančit. Pak začal dlouhou posloucháte a konkurenci mezi vybranými 12 uchazečů. V důsledku začátku léta ve skupině byli Victoria Adams, Melanie Chisholm, Melanie Brown, Mishel Stivenson a Dzheri Holliuell. Michel byl brzy propuštěn a na jeho místo byl pozván Emma Bunton. Spice Girls - jméno skupiny byla zapsána v roce 1996. Za dobu své existence se sólistou skupiny se staly velmi populární. Spice Girls zaznamenal 3 disky, ale v roce 2001, všechny dívky se zabývali sólových projektech, a účast ve skupině nemají zájem. Ačkoli žádná oficiální oznámení nebylo kolaps, ale Spice Girls přestala existovat najednou. Za to, že se dívky mohly být viděn spolu jen dva časy: v letech 2007-2008 v rámci světového turné, a v roce 2012 na závěrečném ceremoniálu letních olympijských her, kde se provádí dva jejich písní.

Dzherri Holliuell, Emma Bunton a Melanie Brown

Skupina v roce 2012 v závěrečném ceremoniálu LOH

Skupina Spice Girls v roce 1997