Melani Chiskholm se kategoricky odmítl vrátit do Spice Girls

Pravděpodobně hodně na zoufalství fanouškůLegendární kapelka Spice Girls se nebude konat znovu. Mel C (Melanie Chisholm) uvedla Mel Bee (Melanie Brown), která byla iniciátorem oživení skupiny, protože zaměstnanost nemá zájem o spolupráci.

Double Impact

Po Posh Spice (Victoria Beckhamová)Odmítli vrátit se do Spice Girls, ale zájemci se o budoucnost skupiny příliš nemuseli obávat, protože ostatní účastníci se znovu nezúčastnili na velké scéně. Nicméně, po svém kolegu, další "pepřová karafika" změnila názor na účast v projektu.

Vědomé selhání

Melanie Chisholmová říkala, že o ni nemá zájem"Obnovit" skupinu, protože, stejně jako Victoria Beckham, má další plány do budoucna. Pokud je Vicki zaneprázdněna svým oblečením, Melanie se zaměřuje na sólové představení.

Proto se jejich rozhodnutí stalo téměř nemožným pro nové výroční turné Spice Girls.

viz také
  • Dnešní narozeniny Beckhams Harper Beckham
  • Proč Beckhams políbit své děti ... na rtech?
  • David a Viktoriya Bekhem oslavili 18. výročí svatby

Všechno není ztraceno

Nyní se ohýbá, což se změniloTrio, v co nejkratším čase (do roku 2017), musíte najít dva zpěváky, kteří by mohli překonat energii Posh Spice a Mel C s jejich vokálem a charisma. Očekává se, že brzy bude vyhlášeno grand casting, ze kterého můžete udělat skvělou show.

Mel Xi se odmítl vrátit do Spice Girls

Sjednocení Spice Girls bylo odloženo do roku 2017

V poslední době skupina vystoupila společně na závěrečném ceremoniálu olympijských her