Travis Fimmel a jeho manželka

Australský herec se nyní aktivně rozvíjíVlastní kariéru, účast na několika úspěšných projektech. Fanoušci se však stále více zajímají o Travis Fimmel a jeho manželku nebo přítelkyni. A pokud život partner herce ještě není k dispozici, proč.

Životopis herec Travis Fimmel

Travis Fimmel se narodil 15. Července 1979 vAustrálie. Jeho rodiče vlastnili a vlastnili až dosud mléčnou farmu, která se nachází v značné vzdálenosti od hlavních měst země. Kromě Travisu byli jeho dva starší bratři také vychováni v rodině. Dětství na farmě bylo spojeno s vážnou prací, kterou děti věnovaly téměř celý svůj volný čas. Dokonce i studium ve škole tak ustoupilo do pozadí. Nicméně, Travis ukázal velký úspěch ve fotbale a dokonce byl schopný vstoupit do týmu australského týmu mládí.

Je to naděje na úspěšnou sportovní kariérubyl důvodem k přesunu mladého muže z jeho rodné farmy do Melbourne, ale trauma byla překážkou profesionálního fotbalového tréninku Travis Fimmel. Ve stejném období se setkává ve městě Davida Zeltsera, který se později stává manažerem mladého muže. Přesvědčí mladého muže, že dokáže úspěšně modelovat a hrát kariéru, ale pro to je nutné jít do USA.

První úspěšný projekt Travis Fimmel bylsmlouvu s módní značkou Calvin Klein, která pozvala člověka k účasti na reklamní kampani. Ale první herecké zkušenosti mladého muže nebyly tak úspěšné. Takže série "Tarzan", ve které Travis hrála hlavní roli, byla diváka velmi chladně a brzy uzavřena. Úspěšnější "Beast" s Patrickem Swayzem v titulní roli netrval dlouho kvůli nemoci tohoto herce. Travis, který hrál roli spoluhráče hlavní postavy, opět zůstal bez práce.

Nicméně, charismatický australský s krásnou postavou a piercing šedé oči si všiml režisérů a producentů. Malé role Travise byly nabízeny docela často.

Skutečným triumfem herectva byla účast naTelevizní seriál "Vikingové". Travis hrál roli vůdce vikingských dobytek Ragnar Lodbrock. Série, jejíž první sezóna byla vydána v roce 2012, byla mimořádně úspěšná a byla velmi populární. Vážným debut ve velkém filmu pro Travis Fimmel byl úloha Anduina Lothara ve filmu "Warcraft", založený na světově proslulé počítačové hře. Další důležitou roli, o kterou Travis pracoval v roce 2016 - Stanislav "Kat" Katchinský v adaptaci románu E.M. Poznámka "Na západní frontě bez změny."

Osobní život a rodina Travis Fimmel

O osobním životě herce není příliš známo. Můžeme s jistotou říci, že Travis Fimmel není ženatý. Bez volného času natáčení člověka upřednostňuje trávení samoty, nejčastěji jde do své rodné farmy. Tam Travis Fimmel komunikuje se svou rodinou, bratry, kteří stále pomáhají svým rodičům provozovat svou domácnost.

Pokud je v rozhovoru s Travis Fimmel, rozhovorpřijde na svou přítelkyni, obvykle vtipkuje a říká, že nenajde jeho. Navíc, v některých jeho reakcích, herec dává docela impozantní seznam kvalit, které by měly být v jeho zvolené. Ne každá dívka může splnit takové vážné požadavky.

viz také
  • Růst a další parametry společnosti Travis Fimmel
  • Osobní život Travis Fimmel
  • Zaneprázdněný plán Charlize Theron: natáčení v reklamě z Dior a fotografický snímek pro časopis GQ

Taková srozumitelnost dokonce vedla k pověsnostemže Travis Fimmel je homosexuál nebo modrá, ale tato verze ještě nebyla potvrzena, s výjimkou toho, že manželský stav muže zůstává nezměněn a je nepravděpodobné, že brzy opustí řadu bakalářů.

Travis Fimmel v mládí

Travis Fimmel v reklamě Calvin Klein

Travis Fimmel v seriálu Vikingové

Travis Fimmel ve filmu Warcraft

Travis Fimmel

Travis Fimmel má dva starší bratry

herec říká, že dosud nesplnil svou lásku

herec je stále jediný

tam jsou pověsti, že herec je gay