Poprvé žena povede domu Dior

V historii legendárního módního domu Dior, kterýzačala v roce 1947, otevřela se nová kapitola. Jak bylo uvedeno v několika autoritních zdrojích, poprvé (více než 70 let existence) na čele kulty francouzské značky bude žena - Maria Graz Curie od Valentina.

Bez návrháře

Po odchodu Raf Simons, kreativní židleŘeditel Dior byl prázdný téměř rok, což vedlo k výraznému poklesu tržeb. K nápravě situace je Bernard Arnault, který je majitelem holdingové společnosti Groupe Arnault, připraven jménem osoby, která bude zodpovědná. Říká se, že to bude 52letá Maria Gracia Cury.

Harmonické duo

Maria Grazia Curie přišla do Valentinapozvání samotného Valentina Garavaniho a spolu s Pierpaolo Piccioli (9 let) vedou módní dům. Okouzlené nápady vytvořily dva návrháři zázraků, které vytvořily nový moderní a jedinečný styl italské značky, která přinesla značku do nových výšin.

viz také
  • Rihanna Drake se snažil svést „chlupaté“ stop
  • Příčinou smrti Steve Jobs
  • Holli Berri se změněnou postava vyvolala těhotenství pověsti

Slavnostní zahájení

Zatímco zástupci obchodů Dior a Valentinomlčení a nekomentujte senzační zprávy. Pravděpodobně bude tato událost oznámena 4. července, bezprostředně po předvedení sbírky. Pokud jsou informace potvrzeny, módní svět čeká na zajímavé změny: dříve v domě Dior všechno bylo rozhodnuto muži, navíc není jasné, co se stane s Valentinem.

Maria Grazia Curie se stane kreativní ředitelkou společnosti Dior

Společně s Pierpaolo Piccoli pracovala ve společnosti Valentino Maria Gracia Cury

Harmonické duo vytvořilo luxusní sbírky

Módní návrháři se připravují, aby si koupili šaty od Valentina

Dříve Dior vedl Raf Simons

V říjnu 2015 Raf vyhlásil, že je unavený a opustil