Victoria Beckhamová a David Beckham se rozvedli v roce 2016

Svět show businessu je nejen okouzlujícíPromluvy, živé celebrity a modly, to jsou také drby, hádky a veřejné skandály. Existují však i takové hvězdy, jejichž jméno si zaslouží jen pozitivní hodnocení. Jsou to Victoria a David Beckham. Rodina byla považována za nejsilnější a nejuniverzálnější sdružení. Tento pár již sedmnáct let se ukázal jako příkladný. Ale zdá se, že jejich šťastný čas také skončil. Na začátku roku 2016 se začaly v médiích objevovat titulky o rozpadu rodiny Beckhamových.

Důvodem možného rozvodu Beckhams v roce 2016

Zpočátku mnozí věřili, že takové úsudky- něčí špatný vtip. V poslední době se však fanoušci jsou více zajímají o Victoria a David vztah. Jak je známo, slavný anglický fotbalista se rozhodl přestěhovat do Spojených států tím, že koupí to. Jeho žena byla jednou před změnou bydliště, raději zůstat v Londýně. To bylo po této hádce na začátku roku 2016 a tam byl hovor že Beckhams jsou rozvedení. Kromě toho novináři začali zvyšovat spekulace, že jakmile se dostal na zrady, David už vzbuzuje důvěru v jeho manželky. Victoria, podle pořadí, je příliš zaneprázdněn propagaci vlastní značky a věnuje malou pozornost ke své ženě.

Média se opakovaně pokoušely přímo zjistitcelebrity pravdu o jejich vztahu. Až do února 2016 však ani David ani Victoria Beckhamová nezmiňovali rozvod. V posledním měsíci zimy se hvězdná rodina dostala do resortu. Po zbytek času Beckham rozptýlil veškeré pochybnosti o vztahu se svou ženou a vyložil si fotografii v Instagramu. Na obrázcích je šťastný pár neustále spolu, držte se na ruce a dopřejte si vášnivé polibky. David také publikoval fotografii Victoria v bikinách vedle své malé dcery, podepsal obrázek s velmi lichotivým a teplým komentářem.

viz také
  • Dnešní narozeniny Beckhams Harper Beckham
  • Proč Beckhams políbit své děti ... na rtech?
  • David a Viktoriya Bekhem oslavili 18. výročí svatby

Je nepravděpodobné, že v rodině s tak mírným klimatem jsou vztahy napjaté a jdou na rozvod.

Victoria Beckham se svou dcerou Harper v resortu 2016

Victoria a David Beckham na dovolené 2016

David Beckham na výstavě Victoria Beckham 2016