Karlie Kloss a Dzhidzhi Hadid v novém Versace focení

V jednom ze svých nedávných rozhovorů slavná designérka Donatella Versace uvedla, že je unavena dělat sbírky pro červený koberec.

"Chci se odklonit od tradic s velmi okouzlujícími oblečeními, které se nosí pouze pro společenské akce. Je třeba udělat něco, co by bylo zajímavé nosit v každodenním životě "
- řekl Donatella. Tentokrát skutečně překvapila a představila fanouškům módního domu Versace zcela odlišnou, odlišnou od předchozích sbírek, oblečení.

Carly Kloss a Gigi Hadid hráli v reklamě Versace

Pro fotografické relace jsou hvězdy modelubusiness-23letý Carly Kloss a 21letý Gigi Hadid. Střelba byla vedena slavným americkým módním fotografem Brucem Weberem. Versace není poprvé pracovat s tímto vynikajícím specialistou a vždy důvěřuje jeho chuti. Po natáčení komentovala práci s ním:

"Zpočátku jsem chtěl veškerou akci reklamyKampaň se konala ve studiu, ale Bruce zasáhl. Říkal, že ulice Chicaga jsou skvělé pro natáčení. Hned jsme si vybrali vhodnou platformu. Weber přestal volit na parkovišti supermarketu a na nejběžnější ulici. "

Zatímco fanoušci módy Versace budou mociužívejte pouze čtyři snímky. Carly Kloss se objevila před fotografy v krátké černé sukni a stejném barevném svetru se světlými ornamenty. Obraz byl doplněn o boty s úzkými podpatky s nízkou patou a aktovkou. Carly navíc představila šaty, zcela vyšívané flitry s otevřenou zádí. Tímto způsobem inzerovala stylovou tašku - módní doplněk této sezóny. Kromě Klossu se objeví na plakátech Versace Giji Hadid. Model se objeví v svůdném obrazu, na sobě černé krátké šaty s výšivkou a botami s obrovskými podpatky. Navíc Gigi ukáže vnější oblečení, na obraz mladé matky. Podle Weber by měl Hadid chodit se dvěma dětmi a manželem na parkoviště u supermarketu a očividně se s touto rolí vypořádala.

viz také
  • Bella Hadid v „nahé“ modely na výstavě v Paříži Alexander Vauthier
  • Zayn Malik řekl, jak najít štěstí v malé věci!
  • Jaké je tajemství harmonie Bella Hadid?

Donatella Versace o své sbírce něco řekla

Hlavní návrhářka módního domu Versace po fotografické schůzce trochu komentovala její novou kolekci:

"Jak jste již pochopili, odklonil jsem se od standardů adělal něco, co by se mnozí rádi. Pro mě je moderní žena stylová, módní a jistá osoba. Může to být někdo: podnikatelka, superstar nebo žena v domácnosti. U všech to dopadne. Je spokojená s postavením a životem. Podle mého chápání je šťastná rodina krásná žena, milující manžel a dvě okouzlující děti. Právě v tomto smyslu jsem se snažil prezentovat mou sbírku. Bylo to důležité, abych to přinesl, aby lidé pochopili, že pro módní dům Versace je rodinná hodnota. "

Gigi Hadid v novém snímku pro Versace

Carly Kloss v reklamní kampani Versace

Carly představila doplňky nové kolekce Versace

Nová kolekce Versace nabízí večerní šaty

Modely se objevily v obrazech stylových mumií

Donatella Versace