Singer Pink se od manžela rozvedl

Zřejmě se mezi osobnostmi objevilonějaký druh módy - v poslední době se mnoho párů rozpadne. Bohužel rodina Pink nebyla výjimkou. Herečka a její manžel Carey Hart se rozhodli, že teď je čas žít samostatně.

Podle médií jsou problémy manželů, kteříPřed 10 lety začaly po narození svého prvního dítěte, dcery Willow. Dívka vyrostla trochu a její hvězdná hvězda udělala bleskové rozhodnutí o obnovení hudební kariéry. Americký závodník a herec motocyklu sympatizoval s přáním své milované ženy. Byl to ten, kdo zpočátku musel chovat jako chůva společné dceři, která se narodila v roce 2011. Nicméně, vše se blíží hranici - zdá se, že intimní život celebrit je zdaleka ne ideální a oba manželé se mu nelíbí.

V jednom z rozhovorů sama zpěváka trochu vypustila,že je pro ni dost obtížné se s manželem dostat, protože se někdy chová jako velké dítě. Reportéři nemohli přesně zjistit, co naznačuje autor hity Raise Your Glass a Funhouse.

viz také
  • Chloe Sevigny nemohla "zabalit" poprsí do šikovných šatů
  • Kaitlin Jenner v nové reklamní kampani H & M
  • Jaká je skutečná příčina smrti Davida Bowieho?
Rodinné hnízdo na prodej

Jeden z jasných důkazů otřesů v rodiněnovináři zvažují záměr Pink a jejího manžela prodávat svůj oblíbený dům v Malibu. A pár je tak spěšně, aby se zbavil zámku, který snadno přinese až 1 milion dolarů potenciálním kupcům.

Tak, luxusní nemovitosti na pláži lze zakoupit za 13 milionů dolarů. To je, jak makléři ocenili dům s 6 ložnic a 6 koupelen, bazén a rodinný dům pro hosty.

Zpěvák je její manžel a dcera

Zpěvák a její manžel prodávají své rodinné hnízdo

Pink začíná nový život