Rihanna vytvořil kolekci futuristické brýle Dior

Zatímco všichni se hádají o tom, kdo se může státkreativní ředitel módního domu Dior, značka překvapila své fanoušky s nečekanou zprávou: Rihanna vydala kolekci futuristických brýlí pod touto značkou.

Sbírka bude vyhovovat všem

Včera se uskutečnilo internetové stránky ochranné známky Diorpředstavení nové kolekce slunečních brýlí. Mnozí si všimli, že všichni mají stejnou formu, ale vzhledem k tomu, že brýle jsou vydávány v 6 barvách, budou vyhovovat jak mužům, tak ženám. Současný dům Dior řekl pár slov o sbírce: "Jsme rádi, že Vám nabízíme novou kolekci nazvanou" Rihanna ". Sluneční brýle jsou prezentovány v růžové, zelené, červené, modré a stříbrné barvě. Jejich cena je 840 dolarů za jednotku. Navíc existuje exkluzivní model se zlatým povlakem za cenu 1950 dolarů za kus. Kolekci můžete vidět docela brzy. V červnu se bude pustit do prodeje ve všech značkových butikách Dior. Také chceme vyjádřit obdiv k talentu Rihanny, podle našeho názoru se dobře vypořádala s designérskou tvorbou. "

Na její stránce v sociální síti zpěvák také vyprávěl o sbírce a psal pár slov na fotografiích pořízených z fotografické relace.

"Byla jsem inspirována vytvořením slunečních brýlísbírka roku 2000, stejně jako obrázek "Star Trek: Nová generace". Chtěl jsem udělat něco vesmírného a začal jsem kreslit. Je těžké říci, kolik nákresů jsem kreslil a kolik času jsem strávil s tužkou v ruce, ale nakreslil jsem a maloval, dokud nezískám výsledek, který jsem potřeboval. Barvy spolu s designéry Dior jsme zvedli najednou a za pár týdnů mi představili logo. Abych byl upřímný, byl jsem velmi ohromen tím, jak krásné se toto příslušenství ukázalo být "

- zpěvák sdílí s obdivovateli.

viz také
  • Rihanna představila novou kolekci bot
  • Zátěž hvězdiček: Rihanna sleduje obsedantní ventilátor
  • Všichni mluví o formě Rihanna: využit nebo pozice?

Rihanna není první spolupráce s Dior

Tento módní dům kromě Rihanny má hodněslavní velvyslanci: Marion Cotillardová, Charlize Theronová, Natalie Portmanová, ale ani jeden z nich neměl čest, že by pro značku vytvořil řadu doplňků. Pro zpěváka to je první zkušenost s tvorbou brýlí, ale ne první ve spolupráci s Dior: ten rok, Rihanna hrála ve čtvrtém módním filmu značky ze série Secret Garden.

Rihanna vyvinula kolekci slunečních brýlí

Sbírka slunečních brýlí pro Dior

Sbírka brýlí vyšla pod názvem "Rihanna"

Kolekce má brýle s povlakem z 24 karátového zlata

Zpěvák již dříve spolupracoval s Dior

Rihanna ve čtvrtém módním filmu seriálu Secret Garden