Pink představil klip Just Like Fire

Velmi brzy se objeví obrazovky kinpokračování Alenky z říše divů. Premiéra filmu "Alice v pohledu do skla" je naplánována na 26. května 2016. Na filmu vystupovali takoví slavní herci jako Johnny Depp, Anne Hathaway, Alan Rickman a mnoho dalších. Ale soundtrack k filmu byl požádán, aby psal méně slavný člověk - Pink.

Willow mě inspirovala k vytvoření tohoto klipu

Po složení pro film bylpsaný, Pink přemýšlel o tom, že by bylo hezké udělat klip. "Jaro je čas, aby se zbláznil," říká slogan filmu o Alice, který se soudí o tom, co se stalo s Pinkem, že to nezměnila. Zpěvák se stal dcerou Willow a její manželky Carrie Hart, hlavní hereckými postavami její tvorby.

Klip začíná tím, co ukazuje Pinkneuvěřitelné akrobatické schopnosti na šálach. Internet již obdržel řadu recenzí o této dovednosti, ale všichni fanoušci zpěváka souhlasili s názorem, že Pink sama tak horlivě se točí na šálach nemůže. Pak můžete vidět její dceru, která se dostane do pohledu, a za ní se vydává Pink. Tam se objeví na šachovnici, kde se objeví ve třech snímcích. Ale všechny tyto šílenství končí velmi smutně: manžel hlavního charakteru klipu, který je také Carrie Hart, ji definuje pro léčbu v klinice pro duševně nemocné.

Po vzhledu Just Like Fire, Pink dalTrochu vysvětlení jeho práce: "Willow je mou inspirací ve všem. Když něco takového vytvořím, vždycky přemýšlím o své dceři a o lidech, jako je ona. Dívky jsou zázrak. Mají tolik svobody a svobody, že když je uvidím, chci to předat publiku. Takže klip byl tak neobvyklý, jasný a veselý. "

viz také
  • Pink a její manžel Carey Hart a děti byly viděny na procházce po Manhattanu
  • Singer Pink téměř roztrhal dlouho očekávaný koncert, uvízl ve výtahu s dcerou
  • Dcery Pink se někdy stydí ... za vzhled zpěváka!

Pink je velmi talentovaný umělec

36letá Pink je velmi talentovaná. Spravuje nejen skladbu hudby, zpěv, hraní filmů, ale také věnování času rodině. Mimochodem, kritici Just Like Fire již byli nazváni "rodinou". Filmografie Pink má 8 obrazů a diskografii - 6. Umělec získal 5 vítězství na MTV Video Music Awards a také získal četné ceny v různých soutěžích.

Pink představil klip Just Like Fire

Pink v klipu se zobrazí v různých snímcích

Willow, dcera růžová a Carrie Hartová

Willow hraje také ve videu

Pink ve videu se dostane do pohledu

Ve videu a Carrie Hartové