Taylor Swift a Carly Closs

Komplexní a zajímavá americká země popzpěvačka, herečka Taylor Alison Swift má spoustu fanoušků, kteří sledují jak vývoj jejího kariéry, tak její osobní život. Všichni lidé se dřív nebo později stávají veřejným majetkem díky paparazzům, kteří mohou pronikat kdekoli. Dalším velkým skandálem bylo, že Taylor Swift a Kylie Kloss měli román. Je to skutečně tak, nebo je to jen další skandální novinová kachna?

Osobní život Taylor Swift

Herečka a zpěvák je jedním z nejjasnějšíchhvězdy naší doby. Je mimořádně krásná, charismatická a velmi talentovaná. Téměř všechny filmy s její účastí jsou oblíbené u mladých lidí a záznamy se liší v mnoha tisících kopií. Je bezpečné říci, že tato dívka přišla na jeviště a do světa kin. Přísně řečeno, jako kariéra, osobní život Taylor Swift je vždy v centru pozornosti.

Je známo, že v roce 2008 umělecměl romantický vztah s Jonas Brothers Jon Joans. Avšak trvaly jenom přes tři měsíce. Poté se herečka krátce setkala s hercem v Hollywoodu Taylor Lautner. Kromě toho herečka měla mnoho románů se sexy hollywoodskými pohlednými muži, ale všechny trvaly ne více než čtyři měsíce.

Osobní život Carly Kloss

Světový špičkový model, kterýjeho elegantní tvary na krátkou dobu dokázaly dobýt modelářský obchod, poměrně úspěšné, sebejisté a poměrně vytrvalé. Všechny tyto výrazy charakterizují nikdo jiný než Carly Kloss. Vynikající vzhled a okouzlující modely těla zdobí kryty nejvlivnějších lesklých časopisů. Bez ní nejsou žádné výstavy Victoria's Secret a mnoha dalších světových značek. Pokud jde o soukromý život krásy, je o ní málo známo.

Carly, jak dokáže, skrývá detaily jehopředvolby při výběru partnera. Nicméně už dávno se setkávají Carly Kloss a Taylor Swift. Mnoho lidí tomuto románu připisuje těmto krásám. Poprvé se dívky setkaly v roce 2013 na jedné z představení Victoria's Secret. Bezprostředně poté se stali velmi blízkými přáteli a dodnes jsou neoddělitelnými přáteli. Oni dokonce hráli ve fotbale za lesklou americkou edici Vogue. Nemůže být s jistotou řečeno, že mezi osobnostmi jsou romantické vztahy, protože neexistují žádné oficiální prohlášení.

viz také
  • Taylor Lautner a Billi Lurd již spolu
  • Keti Perri veřejně omluvil Taylor Swift
  • Taylor Swift se setká s mladou britský herec

Nicméně, na Twitteru byly zveřejněny fotografiekterý byl vzat z polibků Taylor Swift a Carly Kloss. Fotografie jsou však velmi rozmazané. Taylor sama sebe popírá takové pověsti a říká, že jde o směšnou lež. Není divu, že pokud se brzy objeví i titulky, ve kterých bude napsáno, že Taylor Swift je ženatý s Carly Kloss.

Taylor Swift a Carly Kloss odpočívají

Taylor Swift a Carly Closs na procházce

Taylor Swift a Carly Kloss společně sedí na společenské akci

Taylor Swift a Carly Kloss na společenské akci

Taylor Swift a Carly Closs drží ruce

Taylor Swift a Carly Kloss

Taylor Swift a Carly Kloss ve snímku pro Vogue

Taylor Swift a Carly Closs objetí

Obrázek Taylor Swift a Carly Closs