Jak se na internetu zesměšnil oblečení Met Gala-2016?

Po Met Gala je spousta směšnýchmemé, jejichž tvorba je inspirována oděvy hvězdných krás. V loňském roce se Rihanna, oblečená v omeletu, a Sarah Jessica Parker, která nosila ohnivý klobouk, dostala pod distribuci. V roce 2016 se "sklizeň" uživatelů výrazně zvětšila!

Akné z Beyonce

Navzdory skutečnosti, že většina kritikůjako jsou dámské šaty, na kterých se objevil Beyoncé na červeném koberci, si žertíky srovnali svůj vzorek s nezdravou kůží tváře postižené černou kůží. Takové myšlenky byly způsobeny perlami, s nimiž krajčíři velkoryse utrpěli oblečení.

Rita Ora a prach

Záchod Rity Ora nezůstal bez pozornosti. Šaty značky Vera Wang, zdobené pštrosím peřím, které ve srovnání s pracím kartáčkem pro čištění prachu.

viz také
  • Dzhey Zi komentovala vztah s Beyonce, „Nebyli postaveny na 100% pravdu o“
  • Bella Hadid a Kendall Jenner v Londýně zúčastnil Pride Parade
  • Kim Kardashian nešetří se v tréninku po objevení „pravdivých“ obrazy v médiích

Další asociace

Jasně žlutá toaleta Solange Knowles připomnělauživatelé čipy. S jejich použitím lehkých zbraní Selena Gomez se stal Ronald McDonald, Keti Perri hrdinka filmu "Chicken Run," Kim Kardashian Androidu z "Hvězdných válek" a Sarah Dzhessiku Parker byly porovnány s Aleksandrom Gamiltonom.

Kostým Lady Gaga byl spojen s čipkou, oblečením Michelle Monaghan s pytlem na odpadky a šaty Kendall Jenner s barevnými dlaždicemi.

Rita Ora a prach

Solange Knowles a bramborové lupínky

Selena Gomez a Ronald McDonald

Katy Perry a hrdinka "Útěk z kuřecího kousku"

Kim Kardashian a android-překladatel Tri-pi-o

Sarah Jessica Parker a Alexander Hamilton

Lady Gaga a počítačový čip

Michelle Monaghan a taška na odpadky

Kendall Jenner a vícebarevné dlaždice