Anne Hathawayová porodila

Nedávno se fanouškům slavné hollywoodské herečky Anny Hathawayové potěšila zpráva, že se poprvé stala matkou.

Dětství a tvořivost Anne Hathaway

Anne Hathawayová se narodila v roce 1982 v BrooklynuKdyž dívka vyrůstala trochu, věděla jistě, že se s umělci bude zacházet. V mnoha ohledech ji prosazovala skutečnost, že její matka byla také herečkou a od dětství vnesla do divadla lásku k dceři. Od mladého věku vykonávala různé role v divadelní společnosti. V roce 1988 prošla Anne televizními testy a začala hrát v televizním seriálu "Get real". Díky tomu získala roli ve filmu "Princess Diaries", která jí přinesla slávu.

Jedna z nejslavnějších rolí herečky je jejíhrdinka v "Dzheyn Ostin" filmů "Rachel se vdává," "Láska a jiné drogy", "Ďábel nosí Prada", "Brokeback Mountain", "Knocked Up", "Mystery Knight Rises."

V roce 2013 díky roli Fantiniho v Čecháchfilmu-hudební "Les Miserables", založený na románu Victor Hugo, Ann se stává vítězem BAFTA, Screen Actors Guild a Golden Globe. Za stejnou roli dostává Oscara. Aby odpovídala snímku, kterou Anne musel hrát v tomto filmu, musel hodně zhubnout. Herečka pak po dlouhou dobu nemohla přijít do své obvyklé formy a zesílit váhu.

Poslední práce Anny Hathawayové před těhotenstvím byla role ve filmu "Trainee", který také hrál Robert De Niro.

Anne Hathawayův osobní život

Anne se setkala se svým manželem Adamem Shulmanem,šperky designer pod jménem James Banks, předcházet neúspěšné milostném vztahu s italským Raffaello Folleri, který byl odsouzen do vězení za finanční podvody.

Adam byl úplný opak Rafaellu. Ztratil hodně, pokud jde o lesk venku, ale podplatil Anne s její upřímným a oddaným postojem k ní. Pár začal chodit v roce 2008. V tom okamžiku byl Adam novým hercem. Ale brzy opustil tuto činnost pro podnikání.

V roce 2012 se uskutečnila svatba herečky s Adamem Shulmanem. Svatební obřad se konal ve státě Kalifornie v panství Big Sur.

Anne Hathawayová těhotenství

Několik let se novináři neustále šíří zvěsti, že hvězdný pár se snaží bez úspěchu počítat s dítětem a dokonce si myslí o adopci.

Ale v říjnu loňského roku se objevil tiskzprávy o šťastné události, která se stala v životě páru, a to o těhotenství Anny. Během jejího těhotenství se Ann účastnila fotografických výstřelů na různých ceremoniích a hvězdných večírcích, předváděla jí břicho a štíhlé nohy. V posledních měsících žaludek herečky dosáhl takových rozměrů, že mnozí fanoušci si byli jisti, že čeká na dvojčata.

Anne Hathawayová nikdy nevymyslela její touhustát se matkou. Během těhotenství přiměřeně vedla aktivní životní styl. Budoucí rodiče provedli úpravy svých pracovních plánů, aby měli čas připravit se na vzhled dítěte.

Anne Hathawayová porodila dítě!

Herečka Anne Hathaway tajně porodila svého syna 24. březnaRok 2016. Místo narození dítěte bylo Los Angeles. Rodiče neodpovídali na tuto událost. Zpráva, že se Anne Hathaway stala matkou, se objevila poměrně nedávno. Toto bylo hlášeno webem E! Zprávy a oficiální představitel herečky potvrzují informace. Zdroj publikace říká, že dítě je naprosto zdravé. V současné době je v Los Angeles obklopen rodinou a přáteli. Chlapec byl jmenován Jonathanem Rosebanksem Shulmanem.

viz také
  • Enn Heteuey nosí bleší trh, a nestydí se o něm
  • Enn Heteuey vyznal lásku svého manžela v časopise Elle
  • První obrazy z natáčení filmu „Dannyho Osm přítelkyně“

V tuto chvíli se dlouho očekávaná událost, kterou Anne Hathaway porodila synovi, stala prioritou života herečky.

Anne Hathaway se svým manželem Adamem Schulmanem

Role ve filmu Les Miserables přinesla Anne Hathaway mnoho ocenění

Budoucí rodiče předem připraveni na vzhled dítěte

Anne Hathawayová v prvním trimestru těhotenství

Annova těhotná žena na ceremonii Oscara

Během těhotenství na fotografii Anne Hathawayová demonstrovala štíhlé nohy

Anne Hathaway dlouho čekala na šťastnou událost

Během těhotenství vedla Anne Hathaway v rozumných mezích aktivní životní styl

V posledních měsících těhotenství se fanoušci Anny Hathawayové domnívali, že ona