Rihanna hrál v reklamě kožešiny břidlic a punčochy

Americký zpěvák a nyní designér nenímá čas překvapit své fanoušky. Ne tak dávno, Rihanna představila sbírku oblečení "FENTY PUMA od Rihanny", a teď je čas na boty. PUMA Creative Director, který je zpěvák a šel na nečekaném kroku. Ona vydala sbírku kožešin břidlic «Fur Sklíčka Fenty», což ona sama a prezentovány.

Rihanna v reklamě od PUMA

O tom, že musíte navrhnout kožichy,zpěvák si dlouho myslel. Před šesti měsíci na své stránce v Instagram se zpěvačka objevila na různých snímcích, ale na nohou měla měkké pantofle. A konečně se její sen splnil!

Představovala její stvoření, jak je již známo,Rihanna osobně. Na obrázcích, které již byly na internetu, můžete vidět, že zpěvák je natočen v reklamě na různých snímcích. Zdá se, že podle této myšlenky Rianna doporučuje břízy s různým oblečením. Pantofle se vyráběly ve třech barvách: černé, bílé a růžové.

Zástupce obchodní značky PUMA,jak reklama byla zveřejněna, mluvil jsem o novém produktu „Na tvorbě našich designových trendů vyzváni neustálé cestování a neschopnost někdy kombinovat módní a pohodlné boty najednou. Navrhujeme však zkusit naše tabulky. Jsou určeny jak pro muže, tak pro dívky a v závislosti na modelu jsou doplněny různými dekoracemi. Rihanna na sobě břidlici své sbírky doporučuje všude: u bazénu, v obchodě na procházku a samozřejmě doma ".

viz také
  • Rihanna představila novou kolekci bot
  • Zátěž hvězdiček: Rihanna sleduje obsedantní ventilátor
  • Všichni mluví o formě Rihanna: využit nebo pozice?

Rihanna v reklamě od Stance

Nicméně překvapení zpěváka zde nekončí. Rihanna představila sběrných ponožek a punčoch, vyvinuté se známou šňůru Stance ochranné známky. Soudě podle obrázků z fotografické relace se výrobky ukázaly být velmi pikantní a hravé. V malém rozhovoru, Rihanna se vyjádřil k této kolekci: „Punčochy a ponožky odrážejí můj vnitřní svět. V nich je něco děvče a chuligánů. K dispozici jsou modely s jemnými luky na celé délce nohavic, slanými i sladkými krajkovým vzorem, ale tam je sportovní model, v němž uvidíte různé pásy, kresby v duchu komiky a ještě mnohem více. "

Samotná fotografická schůzka narazila na všechny s kombinací sexuality a nevinnosti současně. Na fotografickém zasedání se zúčastnilo 4 modely, z nichž jedna byla Rihanna.

Zpěvák už dlouho myslel na vytvoření břidlice

Slates jsou skvělé pro pěší turistiku

Bloky budou bílé

Rihanna představila svou kolekci kožešinové břidlice

Slates budou prezentovány v několika barvách

Rihanna vyvinula sbírku punčoch ve spojení s ochrannou známkou Stance

Rihanna hrála v reklamním oblečení

Rihanna propaguje nejen punčochy, ale i ponožky

Sbírka od Rihanny a Stance