Beyonce a Jay Z se rozvedou

Jeden z nejsilnějších dvojic na světě, Beyonce aJay Zee, je to druhý rok, který byl aktivně vystaven pověsti o rozvodu. Rodina Star byla považována za jednu z nejkrásnějších a šťastnějších. Oficiálně Beyonce a Jay Zi upevnili svůj vztah v roce 2011. Doslovně od svatby se osvědčili jako pár "bez hříchu". Jejich vášnivá a vášnivá láska mohla být viděna na jevišti ve společném turné, v osobních blogy, v tisku. Rok po svatbě měli celebrity dceru Modrý Ivy. Vzhled dítěte byl jen potvrzením spolehlivosti a soudržnosti hvězdných holubů.

Přesto v polovině roku 2014 v médiíchunikl zvěsti, že Jay Z mění Beyoncé. Podle novinářů byla jeho volbou americká zpěvačka Rihanna, která je také obchodníkem v obchodě. V té chvíli rapperova manželka rozpustila aktivní vyvrácení těchto klebů zveřejněním fotografie v sociální síti, kde byl Jay Z s Beyonce a Rihannou. Velmi brzy mladí lidé společně vystoupili na koncertě, kde ukázali divákovi svou vášnivou lásku, vášeň a sebevědomí.

Poslední novinky - Beyonce a Jay Z se rozvedou!

I přes hlasité přijímání k sobě v láscea teplé rodinné záběry, zdá se, že vztah mezi Beyoncé a Jay Z vede k konečnému rozvodu. Jak píše zpěvačka, Beyonce je unavená předstírat a ukazovat štěstí. To vše je maska ​​a lež. Ve skutečnosti Jay Zi dlouho podvádí svou ženu, kterou sám zpěvák ví. Podle pověstí, pár nežije spolu, a dokonce i na turné Beyonce je osídlen v samostatné místnosti.

viz také
  • Dzhey Zi komentovala vztah s Beyonce, „Nebyli postaveny na 100% pravdu o“
  • Producent Jay Zee oznámil, že každá píseň z jeho alba "4:44" byla schválena společností Beyonce
  • Nové album Jay Z "4:44" šokovalo fanoušky s odhalením osobního života hvězdy

Dokud je to pravda, čas nám to řekne. Mezitím zůstává pozorovat vývoj událostí.

Beyoncé a Jay Zi na společném koncertu, ve kterém popírají pověsti o rozvodu 2

Beyonce, Jay Zee a jejich dcera na MTV Music Awards 2014

Beyonce, Jay Zee, Rihanna - milostný trojúhelník