Jennifer Lopez v úžasném snímku pro W Magazine

46letý Jay Law opět ukázal, jakžena, která změnila své páté desetiletí a stala se hlavním hrdinou vydání amerického lesku W Magazine, může také vypadat krásně a také její fanoušky potěšila vyprávěním o své osobnosti.

Požadovaný model

Vzhled pop diva na stránkách libovolného vydánívždy slibuje číslo úspěchu. Tak se to taky stalo! Květen vydání časopisu W Magazine se zatím neprodává a hlavní média o něm již napsali. Druhý den se v síti objevily záběry z natáčení Lopez pro časopis W Magazine, který nucen pískat s potěšením všech fanoušků populárního zpěváka.

Zajímavý personál

Během natáčení se Jennifer hodně pokusilarůzné obrázky. Na obálce, oblečená do černé bundy a bílé kalhotky, vypadá jako sexy učitelka. Na druhé straně, předtím, než se uživatelé internetu, chlubí mladou nymfetu ve sněhově bílých ponožkách a svetru. Také umělec nosil pár okouzlujících a večerních šatů, no a samozřejmě spodní prádlo!

viz také
  • Dzhennifer Lopes a Aleks Rodriges: nové detaily ze života hvězd v novém rozhovoru
  • Dzhennifer Lopes chodit na Hamptons s Aleksom Rodrigesom a děti
  • Francouzština dovolená Dzhennifer Lopes a Aleksa Rodrigesa

Rozhovor o osobním životě

Jay Law si vzpomněl na nepříjemné chvílez jeho minulosti - o rozvodu od Marka Anthonyho. Když se jejich manželství rozpadlo, bylo velmi obtížné, aby zapomněla na nahromaděné rozhořčení a odpustila, zlost a zklamání ji přemohly, řekl talentovaný zpěvák. Vybavit se negativními emocemi a budovat nové vztahy se svým bývalým manželem, pomáhala jí myšlenka na děti, jejichž otec je Anthony.

Krása říkala, že i přes břemeno minulosti(již třikrát na oltáři), je připravena znovu vyzkoušet své štěstí a řekla milovanému muži: "Ano." Zdá se, že její současný přítel Casper Smart se chystá udělat návrh miláčku!

Jennifer Lopez na titulní straně května vydání W Magazine

Střílení se ukázalo být neobvyklé a stylové

Obrazy se ukázaly jako úplně jiné Jay Lo

Nabokov Lolita

Okouzlující diva

Trochu holé tělo

Jennifer přiznala, že přežití rozvodu od Marka Anthonyho bylo velmi obtížné

K budování přátelských vztahů se svým bývalým manželem jí pomohly myšlenky na děti

Lopez není proti vzetí těžkého času