Zpěvák Beyoncé si stěžuje na přehánění svého manžela

A opět přes hvězdnou rodinu umělců Beyoncea Jay Z shromažďují mraky. Zasvěcenci oznámili západním bulvárům, že mulatto čokoláda nechce, aby její manžel při cestě doprovázel.

V blízké budoucnosti se populární zpěvačka chystá na turné na podporu svého nového alba Formation. Média informovala, že zpěvák rozhodně odmítl vzít s sebou Jay Z.

- Beyonce potřebuje trochu osobní prostorsvobodu, ale manžel tomu nerozumí. Sleduje ji všude a doslova ho opouští. Tím se výrazně zpomaluje zpěváka - citoval v tiskové mužem, přibližný do hvězdného páru.

viz také
  • Dzhey Zi komentovala vztah s Beyonce, „Nebyli postaveny na 100% pravdu o“
  • Producent Jay Zee oznámil, že každá píseň z jeho alba "4:44" byla schválena společností Beyonce
  • Nové album Jay Z "4:44" šokovalo fanoušky s odhalením osobního života hvězdy
Osobní život by neměl být překážkou kreativitě

Jak se ukázalo, žárlivost jejího manžela se nerozšířilapouze v oblasti jejich osobních vztahů. Nedává talentovanou ženu, aby se angažovala v kreativitě a následovala ji všude na patách. Jay Zee má mimořádně nadsemennou povahu. Vždy držel vše v rukou a ovládal. Jeho žena chtěla během turné zaměřit se na tvořivost a psát nové písně a za přítomnosti rapera to nemůže udělat.

- Je velmi nervózní kvůli tomu, že v jejichrodina neustále míchá obchod se soukromou sférou. Beyonce potřebuje svobodu, jako vzduch, aby se mohla věnovat hudbě a nadcházejícímu koncertnímu turné, "otevřel se zdroj.

Beyonce je unavená neustálou kontrolou svého manžela

Zpěvák zakázal Jay Z jít s ní na turné

Beyonce má pocit, že její manžel potlačuje svou kreativitu