Victoria Beckham se objevila na stránkách čínského Vogue

Slavný módní návrhář, zpěvák a podnikatelka druhý denvelmi překvapili své fanoušky a objevili se na obálce čínského vydání časopisu May Vogue. Skutečnost, že tento slavný lesklý píše o Viktoriině, není překvapující, ale co fotografická prezentace, kterou představil, je velmi zábavný pohled.

Beckham ukázala úžasnou flexibilitu

V poslední době se Victoria velmi chovázdrženlivě: na veřejnosti nevykazuje žádné emoce, skryje oči za velkými tmavými brýlemi a ze všech fotografických zasedání doslova "fouká za studena". Ale fotografie v časopise Vogue se nějakým způsobem magicky staly výjimkou a Beckham ukázal, nechť se neusmívá, ale má nějaké emoce.

Prakticky všechny obrázky předložené publikací,byly černé a bílé. Na nich čtenáři budou moci vidět návrháře módy s vlasy uvolněnými ve velmi neobvyklých snímcích. Na jedné z fotografií demonstruje schopnost tancovat, na druhé straně, z níž je prostě nemožné se odtrhnout, a na třetí je neuvěřitelná plasticita. Je to obrázek, kde Victoria stojí na jedné noze a druhá drží ruce, způsobila bouřku emocí na internetu. Fanoušci Beckhama si mysleli, že čínský časopis "odřízne" pravou nohu ženy nebo jí nějak nešikovně fotografoval. Nicméně, Victoria sama na své stránce v Instagram neokázala komentovat fotografii. Jediná věc, která by mohla být nalezena, je podpis: "Pracoval jsem s potěšením na této fotografické výstřelě pro květnové vydání Vogue."

viz také
  • Dnešní narozeniny Beckhams Harper Beckham
  • Proč Beckhams políbit své děti ... na rtech?
  • David a Viktoriya Bekhem oslavili 18. výročí svatby

Victoria Beckham krátce pohovorila

Kromě zajímavých fotografií uvedl bývalý zpěváko tom, jak dosáhla úspěchu: "Předtím jsem byl jen slavný a teď jsem úspěšný. Všechno, co dělám, činím 110 procent a já věřím, že je to jediná možnost, jak uspět. S takovou formulací procházím životem. "

Pro informaci nejde o první fotografický snímek v čínštiněpokoj Vogue. V srpnu 2013 se Victoria na stránkách tohoto lesku objevila, ale fotografie byly zatažené a docela obyčejné a Beckham se před čtenáři objevil v klidnějších a známých obrazech.

Victoria na víku čínské Vogue

Beckham pro květnové vydání Vogue

V neposlední řadě byla Victoria zapojena do baletu

Victoria demonstruje neuvěřitelnou flexibilitu

Fotoalbum byl velmi neobvyklý

Beckham rád jednal za čínskou Vogue

Victoria se rozhodla nepřijímat zásnubní prsten pro fotografické zasedání

Ne všechny fotky byly černé a bílé

Victoria pro čínskou Vogue v roce 2013