Taylor Swift Grammy 2016

Umělec Taylor Swift podruhé otevírá významnou událost - ceremonii představení Grammy, jeho vystoupení. V roce 2016 získala tři ocenění ze sedmi kategorií, ve kterých byla nominována.

Veselá, charismatická a účelná hvězda, i přes svůj mladý věk, doplňuje každoročně svou sbírku zlatých gramofonů. Zatímco má deset z nich, je to jen začátek.

Řeč Taylor Swift na Grammy 2016

Taylor Swift je jedním z mnoha kandidátůza Grammy Award 2016. Během zpěvu "Out of the Woods" zpěvák nezapomněl na scénu. Oblečená v černém celku s hlubokým řezem na zádech a naprosto plná jisker, dívka vyhrála nejen publikum, ale i komisi, která vybírá vítěze.

Mezi obřadem Taylor SwiftNěkolikrát hrál na jevišti, kdykoli změnil oblečení. Podruhé upřednostňovala purpurovou lesklou sukni a černou krátkou špičku. Její výkony byly podpořeny dramatickými obrazy a uměním, plně zvyklí na roli.

Taylor Swift se dvakrát stala první ženoukterý vyhrál kategorii "Album roku" (1989). Poprvé se v roce 2008 stala laureátem. Také hvězda získala cenu za spolupráci s Kendrickem Lamarem a získala sošku pro "Nejlepší hudební klip" ("Bad Blood"). A třetí gramofon byl oceněn za "The Best Vocal Pop Album" (1989).

viz také
  • Keti Perri veřejně omluvil Taylor Swift
  • Taylor Swift se setká s mladou britský herec
  • Keti Perri řekl o dlouhodobý spor s Taylor Swift v pořadu Spolujízda Karaoke

Pro červený koberec zpěvák vybral vícženský obraz. Naplnila červenou sexy špičku dlouhou, načechranou sukní, která byla neon-karmínová, s řezem zepředu do pasu. Krk byl ozdoben hezkým náhrdelníkem a make-up byl přirozenější.

Taylor Swift na Grammy v roce 2015

výkon Taylor Swift

Taylor Swiftův obraz na jevišti

Oblečení Taylora Swifta

S přítelem

Taylor Swift s cenou Coveted

Taylor Swift na jevišti

Taylor Swift a Selena Gomez

Taylor Swift s gramofonem