Rihanna pracovala na kolekci kapsle pro Manolo Blahnika

Nová sbírka exkluzivních obuvi od známého zpěváka "Rihanna x Manolo Blahnik" již 5. května se objeví v obchodech v Londýně, New Yorku a Hong Kongu.

Pouze tam budou mít šťastné ženy módy příležitostZískat neobvyklé boty, sandály a boty od svého oblíbeného zpěváka. Dívka pracuje neúnavně - účastnila se výstavy Fenty x Puma v New Yorku, hrála na Brit Awards, představila dvě nové klipy veřejnosti ... Nicméně, sláva hudby není dost pro ambiciózní čokoládový bar z Barbadosu. Chtěla prokázat všem, že může přijít s jedinečnou obuví pod záštitou samotného Maestro Manolo!

viz také
  • Rihanna představila novou kolekci bot
  • Zátěž hvězdiček: Rihanna sleduje obsedantní ventilátor
  • Všichni mluví o formě Rihanna: využit nebo pozice?
"Jeans" boty pro stylové a bohaté

Kolekce sestávající ze 6 modelů se ukázala jako sexuální, odvážná a neočekávaná: tanga, rhinestones, flitry, džíny, výšivky, vysoké podpatky a ostré ponožky! Náklady na obuv od $ 767 do $ 3483.

Ne každý módista bude riskovat, že půjde na ulici v novém stvoření Rihanny. Co jsou to jen boty džíny, s opaskem! Vskutku - exkluzivní.

Zpěvačka inspirovala boty, když uvažovala o tetováních. Linka se ukázala jako dost drahá, takže Manolo Blahnik, omezený na propuštění 450 párů.

To vše v duchu zpěváka, poslušně a sexuálně

Hodně denim, pajetok, výšivka, opasky na kotnících a dokonce i na boky

Rihanna vytvořila kolekci obuvi pro Manolo Blahnik