Královna pódia Gigi Hadid

Zmatek v módních přehlídkách se stává často, ale tentokrát se to nestalo s obyčejným modelem, ale s královnou pódia, bez níž neexistuje smysluplná defekce, Gigi Hadid.

Zobrazit Donatellu Versace

Přední návrhář Versace představil fanouškyzbrusu novou kolekci podzim-zimní 2016/17 v rámci Týdne módy v Miláně. Současně sexy a sportovní oblečení (tentokrát Donatella vytvořily šaty ve stylu sport-chic) ​​ukázaly nejoblíbenější modely. Shaik, Poli, Smalls, Jenner, Hadid, Kloss, Lima a Dann přišli na pódium.

Donatella představila svou variaci na téma populárního současného okamžiku. Neposkytla zákazníkům okouzlujícím značkám, aby nosili tenisky, ale doporučuje změnit nástupiště na patu.

Kolekci dominují věci černé,tmavě modrá, světle modrá, růžová a žlutá. Jeho ozdoba se podle odborníků stala kožešinovými plášty s účinkem ombre, večerních šatů zdobených jiskrami, svetry v flitry, patentovaných kalhotách.

Naughty výřez

Hadid šel k publiku, aby se představildocela upřímné černé šaty v podlaze. Když 20letá krása překročila polovinu cesty, popruhy oblečení se zrádně sklouzly dolů a odhalily její prsa. Radostné diváky hleděly na Gigiho bradavku a fotografové se ponořili do pikantních fotografií.

Blondýna opět potvrdila svou profesionalitu. Gigi pokračoval chodit na molo, jako by se nic nestalo. Ani rozpaky, ani zmatek se neodrážela v její krásné tváři.

viz také
  • Bella Hadid v „nahé“ modely na výstavě v Paříži Alexander Vauthier
  • Zayn Malik řekl, jak najít štěstí v malé věci!
  • Jaké je tajemství harmonie Bella Hadid?

Mimochodem, Hadid neváhá jeho tělo a účastní se velmi horkých fotografií pro módní edice a reklamu.

Nevhodná situace se objevila u Gigi Hadida na Módním týdnu v Miláně

Černá hrudník vypadla z jejích černých šatů

Model neopravil, že postroj pokračoval po chodníku

Zmatek s Gigi se stalo na kolekci show Versace podzim-zimní sezóna

Pro dívku Donatellu Versace se shromáždilo hvězdné přistání. Adriana Lima

Kendall Jenner

Irina Shayk

Dzhordan Dann

Natasha Poly