Rihanna

Jeden z debutanti Fashion Week v New Yorku se stalRihanna, která vytvořila sbírku oblečení pro značku Puma. Show Barbadian zpěvák dělal hodně hluku, rozdělit módní kritiky do dvou táborů. Jeden z nich zpívá povědomí o talentu umělce a druhá nazývá svým dítětem špatný vkus.

Podpora rodiny

Kromě módních odborníků: Vogue editor Anny Vintur, topmodelka Naomi Campbell, designer Dzheremi Skotta, fotografa ENNI Leybovits, přehlídka Rihanna přišla maminka a bratr, že to bylo pro ni nesmírně důležité. Stojí za zmínku, že přehlídka návrháře otevřela zpěvačka Gigi a Bella Hadid.

Čekání a realita

Pro Rihannu, sláva nejmódnějšíZástupci showbusinessu, který cítí trendy a je zdrojem zajímavých nápadů. Proto se všichni těší na to, co přichází nový tvůrčí umělec značky Puma.

Neobjevila kolo a nabídlaZákazníci označují variaci na téma oblečení, které nosí sama. Jak uvedla designérka, chtěla mít v kolekci podzim / zima 2016/17 nečekané a nepředvídatelné poznámky.

viz také
  • Rihanna představila novou kolekci bot
  • Zátěž hvězdiček: Rihanna sleduje obsedantní ventilátor
  • Všichni mluví o formě Rihanna: využit nebo pozice?

Street Fashion

Jak řekl Rihannovi tisku, na stupních vítězů, můžetePodívejte se na oblečení, které inspirovala japonská pouliční kultura. Snažila se ji spojit s prvky sportovního stylu, které jsou pro Puma charakteristické.

Sbírku zpěváka dominuje šedá, černá,Bílé barvy. V této barevné škále jsou prezentovány šaty a šaty s šněrováním, sportovní obleky, bombardéry, šortky, podobné rodinným kalhotkám, pláštěm, korzetům oblečeným přes trička.

Co si myslíte o Rihannově designovém úsilí?

Rihanna představila kolekci značky Puma na Fashion Week v New Yorku

Máma a mladší bratr přišli na podporu zpěváka

Rihanna a supermodelka Naomi Campbell

Návrhář Jeremy Scott s kolegy v obchodě

Gigi a Bella Hadid se dostali na pódium v ​​oblečení Rihanny

Průhledné pláštěnka

Pletené šaty s odvážným šněrováním

Korzet oblečený v tričku

Track oblek