Na výstavě Victoria Beckham v New Yorku

David Beckham ve společnosti čtyř dětí přišelPodporujte jeho ženu na výstavě její nové kolekce pro její vlastní značku Victoria Beckham. Děti a bývalý fotbalista se usadili v první řadě a sledovali pódium vzrušením.

Moment pravdy

Informace o rodině Beckhama nedávnovelmi kontroverzní, fanoušci jsou povzbuzováni zprávou, že hvězdný pár a nerozmýšlí o rozvodu, pak znovu rozrušil zprávy o rozdělení majetku a opatrovnictví dětí. Výstava Victoria Collection jako součást New York Fashion Week proto byla s velkou netrpělivostí čekala. David přišel!

Malý Harper

Po rozhovoru s vedoucím rodiny se hosté přestěhovalipozornost dcery Davida a Victorie - 4letého Harpera, který seděl v náručí svého otce. Dívka se v posledních měsících velmi rozrostla a vyrostla z děvčátka na mladou dámu.

Laconické a dokonalé

Tak je to v kostce charakterizovánoviděli na scéně módní odborníci. Modely ukázaly objemné mikiny a kabáty, volné kalhoty, pletené sukně, bundy, roušky, které jsou v každodenním životě opravdu příjemné.

Samotná designéra se v posledních týdnech přesně dotklatento styl po představení nazýval "vývoj jeho obrazu". Kromě věcí, které jsou zdarma, paní Beckhamová nabízí klientům, aby se vzdali vlasů a změnili je na ploché boty. Wiki po představení přišla do publika v krátkých tmavě šedých kalhotách, lehkém pleteném svetru a bílých teniskách.

viz také
  • Dnešní narozeniny Beckhams Harper Beckham
  • Proč Beckhams políbit své děti ... na rtech?
  • David a Viktoriya Bekhem oslavili 18. výročí svatby

Páté dítě?

Jak napsat západní bulvár, drby o oddělení Beckham falešné. Milují se a budou mít další dítě!

Mimochodem, Vika a David pozorují zajímavou pravidelnost, jakmile zažijí další krizi v jejich manželství, začnou dítě!

David ve společnosti 16letého Brooklyna, 13letého Romea, 10letého Cruze a 4letých

Rodinná hvězda spěchá na show

Romeo a Cruz

Děti jiných lidí rychle rostou!

Victoria šla na pódium v ​​teniskách!

Victoria Beckham kolekce podzim-zima 2016-2017

Utahování oblečení změnilo věci volného střihu

Vlněná šatka pro golf

Překryjte kabát