Willem Dafoe v kreativní reklamě Snickers

Značka čokolády v přípravě na Super Bowl tradičně vyvolala směšnou reklamní kampaň. Tentokrát její hlavní postavy byly Willem Dafoe a bezkonkurenční Marilyn Monroe.

Koncept videa

Slogan reklamy, produkoval přes mnohoroky, říká: "Nejsi vy, když máte hlad"! Hlavní postavy kvůli brutálnímu hladomoru jsou zuřivé nebo nemocné, a pak se děje zázrak: po jídle čokolády se opět změní v sebe.

viz také
  • Média publikovala fotografie těhotné Marilyn Monroe
  • Marilyn Monroe v plavkách
  • Nejkrásnější žena na světě z hlediska plastických chirurgů jménem Amber Heard

Namísto slavné blondýny

Mistři agentury BBDO NY, která pracovalavideo, rozhodla se znovu vytvořit kulturní scénu z The Seven Year Itch, kde svítila Marilyn Monroe. Připomeňme si, že v komické komedii v roce 1955 se to stalo v metru v New Yorku: proud vzduchu náhle zasáhne větrací mřížku a zvedne sněhově bílé plátové pletené šaty její hrdinky.

Místo herečky v reklamě zaujímá Willem Dafoe,oblečený v bílých šatech. On ztvárnil Monroe ve špatné náladě, která skandály režiséra (hraje Eugene Levy), ale po jídle kouzelný bar, Willem znovu transformuje do Marilynova sprchy.

60letý herec parodoval scénu z filmu "Seven Year Itch"

V komedii se poryv vzduchu vrhá do sukně hrdinky Marilyn Monroe

Tyto problémy se staly s hercem

Je těžké zachovat úsměv na tomto snímku

Jak se ukázalo, Willem měl hlad

S kouskem čokolády se opět stal sám sebou!

Betty White a Abe Wigoda v roce 2010 reklama: Danny Trejo a Steve Buscemi vykreslovali fragment z "rodiny Brady" (video z roku 2015):