Lust - Kate Moss

Slavní supermodelci, vedenimódní fotograf Nick Knight se rozhodl poblahopřát tvůrci společnosti W Magazine Edwardu Enninfullovi za neobvyklé 25. narozeniny v módním světě. Dívky se objevily ve formě sedmi smrtelných hříchů v krátkých videích.

Tučný nápad

Britové supermodelky Kate Moss, Jordan Dunn,Naomi Campbell, Karen Elson, americká hvězda na pódium Karlie Kloss, Dutch topmodelka Lara Stone, německé Bridzhit Bardo Anna Evers a italských Muse Givenchy Maria Carla Boscono 10 sekund obchodní v provokativních obrazů stala hříchů (chtíč lenosti), přičemž které lidstvo bojovalo po staletí.

viz také
  • Naomi Campbell se setkává s egyptský milionář
  • Liv Tyler zaznamenal 40. výročí?
  • Nude Keyt Moss představila kolekci šperků z vlastní konstrukce

Kdo je kdo?

Kate Moss, která má na sobě černý červený outfit,reinkarnovaný v Lustu, Carly Kloss v šatech zlata se stala Greed, Naomi Campbell (v černé barvě) představil Pride, a Lara Soun a Anna Evers (všichni v růžové) se stali Gluttony.

Jordan Dann se z Envy otočil ze zeleně, Karen Elsonová se zbarvila z Angeru a Lazy donutila Maria Karlu k Bosbonovi, aby se změnila na modrou.

Od dnešního dne budou všechny fotografie zdobí billboardy v New Yorku, a videa samy o sobě mohou být zcela patrné z 13. února.

Pýcha - Naomi Campbellová

Chamtivost - Carly Kloss

Hněv - Karen Elsonová

Život - Jordan Dunne

Láska - Maria Carla Boscone

Lutinka - Lara Stone

Zloděj - Anna Evers

Edward Anninful oslavuje 25. výročí módního světa

Edward s Naomi Campbell