David Beckham a jeho manželka Victoria

V nedávném rozhovoru to David Beckham připustilnenachází podporu své manželce Viktorii ve věcech výchovy vyrůstajících dětí. V těžkých rodinných situacích se David snaží zachovat individualitu svých synů a malou dceru, otce toleruje jejich vyrůstání, ale Victoria se naopak obává, že ztratí kontrolu nad svým chováním.

Malé děti - malé problémy?

Konfliktní situace v rodině se zhoršují kvůlivyrůstajícího 16tiletého syn Brooklyna, který se ve všem pokouší napodobit svého otce a pokračuje ve svých stopách. Mladý muž dosáhl značného pokroku ve fotbalu, vydělává na životech v oblasti modelování a věří, že dospěl dostatečně k tomu, aby učinil důležité rozhodnutí. David podporuje všechny počátky nejstaršího syna a dává mu úplnou svobodu. Victoria, naopak, velmi žárlí o preferencích "milovaného malého chlapce", znevýhodněná matka se také obává o své setkání s dívkami.

Kde mám dát dceru, aby studovala?

Přátelé rodiny tvrdí, že napětí vVztahy mezi Beckhamem jsou spojeny s odlišnou vizí budoucnosti své 4leté dcery Harper. Victoria - šťastná matka tří synů, sní o narození své dcery, a když se to stalo, rozhodla se, že dívka půjde na baletní školu. A Harperovi se nelíbí duše v jeho otci a fotbalu a samozřejmě ji David ve všem líbí.

viz také
  • Dnešní narozeniny Beckhams Harper Beckham
  • Proč Beckhams políbit své děti ... na rtech?
  • David a Viktoriya Bekhem oslavili 18. výročí svatby

Otec rodiny se ocitl v obtížné situaci, kdy se stupnice štěstí a svobody dětí a míru ve vztazích se svou ženou nacházejí na vážích.

Fotbal, manželka a děti jsou hlavními šperky Davida Beckhama

Otec a nejstarší syn

Brooklyn Joseph Beckham, nejstarší syn Beckhama

David Beckham se třemi syny

Přísná matka Victoria Beckham se synem Brooklyn Joseph

Spravedliví otec David Beckham