Na Jennifer Lopez na delikátném místě, zářící koncertní kostým

Zpěvák a herečka latinskoamericképůvod a nyní se objeví v sekulární kronice. Tentokrát Jay Lo byl znechucen vlastním bujným popem! Připomeňme si, že to byla paní Lopezová, která byla první z celebrit, která založila nový trend zvýšené pozornosti na "pátý bod". Dokonce i později, další hvězdy zvedly módu pro působivé osly. Byl to Jay Lo, který pojistil její zaoblený a načechraný hýždě za 1 milion dolarů ... A jak "splatila" kněze? Ona doslova rozpaky interpreta.

viz také
  • Dzhennifer Lopes a Aleks Rodriges: nové detaily ze života hvězd v novém rozhovoru
  • Dzhennifer Lopes chodit na Hamptons s Aleksom Rodrigesom a děti
  • Francouzština dovolená Dzhennifer Lopes a Aleksa Rodrigesa

Nepríjemné rozpaky na jevišti

Po jedné z písní, které se posluchači setkalibouřlivé ovace, během výkonu Jay Law v Las Vegas se zpěvák a její tanečníci začali aktivně poklonit. Po provedení jednoho z hlubokých úžasů zpěvák nepocítil kombinézy v flitrech, které těsně odpovídaly jejímu hvězdnému tělu, nemohla stát a praskla na švu přesně mezi hýždě!

Jeden obdivovatel umělec, který se schoval za sebouscény, natočila její show na kameru. Jennifer se schovala za jeviště a okamžitě změnila oblečení. Publikum ani nehádalo o svém malém problému, ale "dobře-wisher" zveřejnil video a již získal více než 170 000 zobrazení!

Jay Lo je nejen herečka, ale i populární zpěvačka

Legendární zadek herečky

Herečka ví, že má velkolepou postavu

Zpěvačka tančí a zpívá a pátý bod jí pomáhá!

Jennifer Lopez kompetentně zdůrazňuje nejatraktivnější části těla

Někdy tance končí nedokonalým!