Série o životě Hugha Hefnera

Život zakladatele legendárního časopisu Playboybyl vždy předmětem zájmů novinářů, ale upřednostňoval, aby nehlasoval všechny podrobnosti. Nyní Hugh Hefner slibuje zlepšení: 89 letý Lovelace souhlasil s natáčením série věnované jeho bohaté biografii.

Velký Playboy slibuje odhalit karty

Pracovní název mini-série "AmeričanPlayboy: Historie Hugha Hefnera. " Jeho tvůrci budou mít možnost použít fotografie a video materiály z osobního archivu Hefnera, stejně jako publikované a dříve neznámé materiály časopisu. Publikum bylo slíbeno, že se dotýká všech velkých příběhů spojených s narozením a vydáním Playboy v roce 1953, stejně jako události našeho dne.

Těšíme se na epizodu s natáčením v holém stylu Marilyn Monroe, konfrontaci s FBI a zakázanými spisovateli, kteří pracovali s Hefnerem v různých časech.

viz také
  • Hvězda „Harry Potter“ zapálil svůdné tělo v Photoset pro Playboy
  • Média publikovala fotografie těhotné Marilyn Monroe
  • 90-letý zakladatel Playboye popřel zvěsti o jeho smrti

Nicméně, možná, hlavní intriku budoucí série- Kdo bude vykonavatelem role hlavní postavy? Zatímco fanoušci nemají odpověď na tuto otázku, Hefner sám mlčí. Vzhledem k této situaci však můžete čekat na nejvýznamnější herce. Například v roce 2013 mladý Hugh ve filmu "Lovelace" na obrazovce ztělesnil James Franco.

89-letý Lovelace je vždy v centru pozornosti

Páni dávají přednost blondům!

Ví o spoustě krásy!