Rihanna je žluté šaty

Populární americká zpěvačka Rihannaráda šokuje veřejnost. Kromě toho nejen jejich chování na jevišti, ale také obrazy v oblečení. Zpěvák jsme již mnohokrát viděli v šíleně otevřených šatech, průsvitných šatech, s velkolepými účesy a makeupy, které jsou diskutovány na internetu a lesklé publikace po více než měsíc. Dalším velkým propuštěním Rihanny na červeném koberci byla Met Gala, která se také nazývá Oscar v módním světě.

Šaty, které nelze zapomenout

Tato událost se konala v noci od 4. do 5. května vNew York Metropolitní muzeum umění. Ve snaze získat hlasité sekulární strany o hmotnosti celebrit, bylo nutné zakoupit jízdné dvacet pět tisíc dolarů. Při této příležitosti, hvězda světového významu pečlivě vybírány nápadné oblečení a snažit se předčit každého jiný. V roce 2015, zřejmě se stala nejjasnější Rihanna, protože její šaty se shromáždilo nedaleko něj všechny paparazzi, a to navzdory tomu, že pozornost je věnována také Kim Kardashian, Beyonce, Mayli Sayrus a Dzhennifer Lopes.

Zvláštní pohledy byly dány žlutým šatem RihannyS volumetrickým vlakem a obložením kožešiny. Někteří blogoví a novináři mají dojem, že pro takové mistrovské dílo ani jednoznačně po několik let nepracoval žádný odborník. Jak se později dozvědělo od rtů zpěváka, že výstroj byl opravdu vytvořen po dobu dvou let čínským designérem Guo Pei. Žluté šaty Rihanny mají několikmetrový obrovský vlak, ozdobený žlutou srstí a vyšívaný vzory zlata.

viz také
  • Kim Kardashian je zaměňována veřejnost se svými neobvyklými odhalující oblečení
  • Dzhey Zi komentovala vztah s Beyonce, „Nebyli postaveny na 100% pravdu o“
  • Liam Hemsworth a Mayli Sayrus strávili víkend v kruhu příbuzných

Rihanna je šaty, které rozbušily síť, dlouháČas byl v dohledu a sluchu. Skutečností je, že uživatelé internetu začali vytvářet spoustu vtipných memů, z nichž nejoblíbenější se stala podobnost obláček s omelety a základem pro pizzu.

Rihanna v žluté šaty detailní

Rihanna stoupá po schodech s narovnaným vlakem

Rihannovi tělocvíci jí pomohou nést vlak

Kožíšek na manekýn

Paměti na Rihannině šatech

Meme na Rihannově šaty ve formě pečení

Meme na rýžových bramborových šatech

Meme na Rihannových šatech v podobě háčkování

Meme na Rihannových šatech ve formě pizzy s rajčaty