Pop Jennifer Lopez

Americká hvězda - zpěvačka, tanečnice, herečkaa úspěšná obchodní žena, Jennifer Lopez, se proslavila nejen svým talentem, ale i vynikajícími formami. Jeho luxusní "pátý bod" je tématem konverzace po mnoho let. Muži uctívají hvězdu a ženy mají tendenci být jako ona. Navíc je Jennifer Lopez sama velmi hrdá na svou kořist, která se dokonce rozhodla ji pojistit za milion dolarů. No, opravdu si zaslouží pozornost!

Parametry Dzhennifer Lopes figuruje

Horký latinský Američan, původně z Bronxu,má záviděníhodné formy. A hvězda to každým možným způsobem dokazuje, obléká se v luxusních toaletách, s hlubokými řezy a dekoltou. Jennifer Lopez je vlastníkem postavy typu - hruška. S růstem 1,67 m váží asi 55-56 kg. Ale parametry hvězdy 94-65-100 cm.

Jay Lo dosáhl obrovského úspěchu nejen vHudba a kino, ale také obrátil svou popularitu v módním průmyslu, vytvářet značku J.Lo. Vyrábí pod svým jménem sbírku oblečení a parfémů, které jsou velmi žádané.

Hýždě Jennifer Lopez

Na vynikající "pátý bod" se hvězdy mluví všude. V 46 letech ji herečka šťastně vyháněla na jevišti a chůze ulicemi v krátkých šatech. A přesto, že zpěvák má dnes soutěžitele Kim Kardashian, hvězda pokaždé dokazuje, že je to nejlepší.

Na podzim se ve Vegas konal hudební festival,Kde byl zpěvák hlavním hostem programu. Při představení Jennifer Lopez na jevišti demonstrovala její utažený zadok, oblečený do svůdných bílých plavek. Takový dar dostal veřejnost s teplým a bouřlivým potleskem. A zpěvačka brzy slíbila, že je potěší znovu, a oznámila nové koncerty, které jsou plánovány v roce 2016 v Las Vegas.

Navzdory všem těm, kteří jsou zbožní, jsou ti, kdotvrdí, že Jennifer Lopez udělal plast z hýždí. Zatímco zpěvačka říká, že všichni Latinos jsou známé pro chutné formy a její pružný zadek - to není jen genetika, ale také výsledkem dlouhých a náročných tréninků.

viz také
  • Kim Kardashian nešetří se v tréninku po objevení „pravdivých“ obrazy v médiích
  • Dzhennifer Lopes a Aleks Rodriges: nové detaily ze života hvězd v novém rozhovoru
  • Dzhennifer Lopes chodit na Hamptons s Aleksom Rodrigesom a děti

Přes skutečnost, že hvězda před několika letyporodila dvojčata, dnes její postava vypadá stále sexy a ženská. A to lze vidět na fotografiích, kde hvězda a jeho dcera vstupují do bazénu. Je třeba poznamenat, že částka Dzhennifer Lopes v plavkách je velmi štíhlý, patrné na břiše dobrý tisk, a její nohy jsou obdivuhodné.

foto natáčení Jennifer Lopez

Jennifer Lopez v bílých plavkách

Jennifer Lopez v bílých šatech

Jennifer Lopez na scéně

Krásy Jennifer Lopez

Jennifer Lopez miluje upřímné šaty

scénický obraz Jennifer Lopez

Jennifer Lopez se svou dcerou v bazénu

večerní obraz Jennifer Lopez