Emily Ratazhkovski a Zac Efron

Večný život je plný drby a hádky, a každýCelebrita je pod kontrolou paparazzů. I po všech významných událostí fanoušky hvězd čekají další novinky o své domácí mazlíčky. Nezapomeňte na fanoušky a Emily Ratazhkovski a Zac Efron. Mladí herci byli spolu ve Francii na premiéře filmu "128 srdečních beatů za minutu", kde hráli hlavní roli. Vedle představení filmu si herci začali všimnout častěji na různých akcích. A samozřejmě, taková událost nezůstala bez povšimnutí, a zvěsti o novém romantika rozšířil rychlostí světla. Zábavný ženich ještě nic neřekl, ale krásná Emily, která se kromě své herecké kariéry také zabývá modelováním obchodu, vyvrací veškeré vztahy se svým kolegou.

Roman Zac Efron a Emily Rataskovski

Navzdory skutečnosti, že pár může být viděn pouze napodobné události, nicméně, pověsti, že Emily Rataskovski a Zak Efron setkání se nezastaví. Faktem je, že v novém filmu Emily a Zach hrají milovníky, z nichž každý potřebuje těžký výběr v osobním životě. Možná hráči hráli tak realisticky, že divák je věřil. Kromě toho, jak je známo, mnoho hvězdných párů vytváří vztahy s kolegy na sérii.

Nicméně ve skutečnosti každá hvězda má své vlastníRušný život, takže informace, které Zac Efron a Emily Ratazhkovski dohromady - to je další „kachna“ a diskutovat pouze na velkých obrazovkách. V současné době se s hezkým dámským mužem setkává s americkou herečkou Michelle Rodriguezovou. Model Emily od roku 2014 vytváří vztah s Jeffem Magidem. A navzdory násilné romanci, kterou hvězdy ve filmu demonstrovaly, byli schopni udržovat vztahy se svými vyvolenými.

Emiráty Emily Ratjakovski a Zac Efron

Ve filmu "128 úderů za minutu" mladí aslibný DJ Cole, který sní o slávě světa, se zamiluje do přítelkyně svého přítele a producentky na částečný úvazek, krásné Sophie. Ona také začíná cítit pocity pro chlápka a mají vztah plný vášně, intrik a romantiky.

viz také
  • Emily Ratazhkovski s ofinou ve srovnání s Odri Hepbern
  • Emily Ratazhkovski Glamour se objevila na obálce časopisu, říká o své sexualitě
  • Emily Ratazhkovski oslavila narozeniny v lázních s přítelem

Tento milostný trojúhelník se všemi důsledkyje relevantní jen pro scénář, v reálném životě zůstávají herci dobrými přáteli. Kdo ví, snad přátelské vztahy protagonistů nakonec vyroste v něco víc, ale zatím fanoušci mohou jen sledovat své mazlíčky.

Emily Ratatkovski a Zac Efron na letišti

Emily Ratjakovski a Zac Efron společně na červeném koberci

Emily Ratjakovski a Zac Efron přátelský polibek

Emily Ratjakovski a Zac Efron společně

Emily Ratjakovski a Zac Efron jsou rozhovory

Emily Ratjakovski a Zac Efron na premiéře filmu

Emily Ratjakovski a Zac Efron na červeném koberci

Emily Ratjakovski a Zac Efron na společenské akci

Emily Ratjakovski, Zac Efron a jeho kolega ve filmu