Kate Middleton a Kim Kardashian

Kim Kardashian sní o tom, že se stane blízkým kamarádkou vévodkyně z Cambridge, a spí a uvidí, jak se její dcera North bude hrát s princem Keithovým synem Georgem. Middleton sám vyhýbá hvězdě reality show.

Obsession Kardashian

Kimovo nadšení pro 33letou vévodku je velmi podobné posedlosti, říká insider. Snaží se dostat se do uzavřeného kruhu přátel budoucí královny Velké Británie.

Dokonce žijí na různých kontinentech, není překážkou pro trvalé 34-letá americká žena, ona je připravena trvale překonat obrovskou vzdálenost v zájmu iluzorní přátelství s aristokrata.

Kardashian sleduje asistentky vévodkyně a požádá je, aby přesvědčily Kate, aby uspořádala schůzku mezi Georgem a Severem. Pak Kim plánuje uspořádat fotografický snímek na hřišti královského paláce.

viz také
  • Kim Kardashian nešetří se v tréninku po objevení „pravdivých“ obrazy v médiích
  • To stalo se známé na turné programu Keyt Middlton a prince Williama s dětmi v Německu a Polsku
  • Keyt Middlton setkal Martina Navratilova a další sportovce jako součást Wimbledonu

Nepřijatelný Keith

Vévodkyně metodicky odmítá jakoukoli iniciativuposedlá sekulární lvice, která se nudila nemožností osobní komunikace s manželkou prince Williama. Hvězda musí komunikovat s jejím "ideálem" prostřednictvím svých asistentů.

Dříve se Kim snažila setkat s Katem v Londýně a poslala jí z dárkového oblečení pár věcí, ale dárky se okamžitě vrátily a požádaly, aby už nikdo nenarušil osobu monarchy.

Kim je posedlý Keitem Middletonem

Vévodkyně odmítá přátelství 34-letého Kim Kardashian

Kardashian se svou dcerou Nord

Kate Middleton s princem Georgeem

Kate Middleton se svou přítelkyní a současně se sestrou Pippa

Kate odmítla oblečení jako dárek od Kim Kardashian