Candice Swanepoel

Týden vysoké módy v New Yorku není bez překvapení. Na výstavní sbírce značky Givenchy došlo k několika narušením.

Jedna z nejkrásnějších žen na planetě, "Angel"Victoria „s Secret Jihoafrický supermodelka Kendis Sveynpol zakopl a spadl přímo na pódiu. Vstoupila na okraji diletantský botách, neměl udržel rovnováhu a dopadl na kolena rovně během průvodu.

Chcete-li pomoci krása přišel k publiku sedí v bezprostřední blízkosti pódia, mezi nimi byli celebrity Kanye West a Kim Kardashian, Irina Sheik a Stiv Tayler.

viz také
  • Kim Kardashian nešetří se v tréninku po objevení „pravdivých“ obrazy v médiích
  • Kim Kardashian koupil hodinky Zhaklin Kennedi
  • Fotografie zámku Kayli Dzhenner staly známými veřejnosti

Za to stojí za to, že se vzdává hold profesionismu Candice, rychle se ztichla a pokračovala v úsměvu a hrdě zvedla hlavu.

V ten den byly modely sledovány zlým skálem. "Starfall," začala slečna Swainpole, pokračovala brunetka Puja Morová. Model klesl, když sestoupil po schodech z malého podstavce.

Mangle a ublížil sebeoblíbené

S největší pravděpodobností vznikly problémy kvůli dívkámnepohodlné, i když krásné boty, které byly dnes nabídnuty návrhářům. Obuv s tenkými a vysokými podpatky a vyvolala pád zkušených modelů.

O něco později na stránce Candice v Instagramtam byla fotografie zraněných končetin a vděčnost divákům, kteří pomohli dívce vstát po pádu. Supermodelka si všimla, že její kolena utrpěla mnohem méně než ego.

Candice Swainpole po pádu

Knoflíky Candice Swanepoel

Puja Mor není za supermodelkou