smrt merlin monroe příčina smrti

Marilyn Monroe není jen známý Američanherečka, zpěvačka, ale také šikovná žena, sexuální symbol 20. století. Narodila se v roce 1926, ale zemřela v mladém věku, když měla 36 let. Tajemství její náhlé smrti zatím nebylo zveřejněno. Ale existuje verze, s níž se většina odborníků shodla, je to tento článek, který budeme v tomto článku zvážit.

Tajemství smrti Marilyn Monroe

Podle služebnictva, 4. srpna 1962,Marilyn vypadala velmi unaveně a šla do svého pokoje a vzala telefon s ní. Ta noc zavolala Petrovi Lofordovi a řekla: "Řekni sbohem s Patem, prezidentem a se sami, protože jsi hezký chlap." O několik hodin později si paní paní v Marilynově ložnici všimla hořícího světla a byla velmi překvapená. Když se podívala v okně místnosti, spatřila bezduché tělo dívky ležící lícem dolů.

Vystrašená, zavolala hospodyně Eunice Murrayovápsychiatrická hvězda Ralph Grinson a její osobní lékař Hayman Engelberg. Oba při příjezdu zjistili smrt. Jak vyplývá z vyšetření, úmrtí Marilyn Monroe přišlo kvůli akutní otravě a perorálnímu předávkování léky. Policie potvrdila, že je to pravděpodobně sebevražda.

Život a smrt Marilyn Monroe

Proč je skvělá herečka a skvělá dívkarozhodl se spáchat sebevraždu? Koneckonců, její život byl víc než úspěšný, kariéra vzkvétala. Ona hrála v takových slavných filmech: "Choristers", "In Jazz Only Girls", "Pánové upřednostňují blondýnky", "Happy Love" a další. V mém osobním životě se všechno vyvíjelo, ale ne velmi úspěšně. Román s dramatikem Arthurem Millerem trval čtyři a půl roku, dvojice neměla děti, protože Marilyn nemohla otěhotnět. Poté se objevovaly pověsty o milostných záležitostech herečky s Johnem F. Kennedym a jeho bratrem Robertem. Ale to jsou jen pověsti, které nemají důkazy.

Na první pohled se může zdát, že problémydívka nebyla, ale skutečnost, že byla nalezena ve svém bytě, je mrtvá, bez známky vraždy, dokazuje opak. V blízkosti její postele ležela balíček spacích pilulek a pitva dokázala, že při předávkování došlo k smrti. Po tomto incidentu mnoho Američanů následovalo příklad bohyně.

viz také
  • Média publikovala fotografie těhotné Marilyn Monroe
  • Marilyn Monroe v plavkách
  • Nejkrásnější žena na světě z hlediska plastických chirurgů jménem Amber Heard

Marilyn Monroe byla pohřbena v kryptě v klubu Westwood.

Krása Merlin Monroe

Merlin Monroe - ztělesnění ženskosti

Sexový symbol 20. století