Nový prezidentský kandidát Kanye West

Manželka Kim Kardashian je slavný Američanrap umělec Kanye West skutečně překvapil své fanoušky. Na posledním ceremoniálu MTV Video Music Awards, umělec veřejně oznámil, že chce předložit svou kandidaturu na post prezidenta USA!

Volby nového hlava státu se budou konat v roce 2020. Teoreticky lze předpokládat, že ambiciózní rapper bude schopen dát přednost ostatním politikům a vyhrát prezidentský závod.

Kardasijská rodina tak bude mítpříležitost vystřelit jeho super populární reality show ve Washingtonu, přímo v Bílém domě, a krásná Kim se stane nejsevernější první dáma v historii Ameriky!

Co udělalo Kanye takovou uznání na MTV Video Music Awards?

Je možné, že pan West legraci, protože bezprostředně po prohlášení o svém záměru stát se americkým prezidentem, rapper přiznal, že „uzený něco“ dříve jít na jevišti.

- Přemýšlíš, ale vynechal jsem hodinu předtím, než jsem chodil veřejně? Přiznávám se, že taková věc je, - řekl Kanye West překvapeným divákům.

viz také
  • Kim Kardashian je zaměňována veřejnost se svými neobvyklými odhalující oblečení
  • Liam Hemsworth a Mayli Sayrus strávili víkend v kruhu příbuzných
  • Kim Kardashian nešetří se v tréninku po objevení „pravdivých“ obrazy v médiích

Vtip umělce podpořila Miley Cyrusová, která tentokrát řídila MTV Video Music Awards. Řekla, že by ráda hlasovala ve volbách pro odvážného kolegu.

Kanye West obdrží cenu Michaela Jacksona za cenu Video Vanguard od Taylorových rukou

Kanye West s manželkou Kim Kardashianovou na ceremonii MTV Video Music

Kanye West doufá, že na volbách bude velká podpora fanoušků