Muž kim kardashian

Skandály a spory kolem osobnosti Kim Kardashian nejsoupřestat od okamžiku svého vzhledu v rodinné reality show. Od prvního dne, když herečka začala svou úspěšnou kariéru, je pozornost médií doslova nucena k ní. Veřejnost se však zajímá nejen o hvězdný život světské lvice. Jedna z nejzajímavějších epizod z biografie Kim Kardashian byla její manžel. Ve skutečnosti se klepy a odsouzení týkaly všech členů opačného pohlaví Kim, který se alespoň krátce setkal s ní ve vztahu. Ale otevřené prohlášení lze oficiálně uvést pouze o legitimní vztazích účastníka senzačního natáčení.

Damon Thomas je první manžel Kim Kardashian

Zatím není známo, Kim Kardashian odešelOženil se s oblíbeným producentem Damonem Thomasem. Jejich manželství trvalo 4 roky. Jak se ukázalo, dívka byla od samého počátku vystavena domácímu násilí. Manžel neustále způsobil své morální a fyzické mrzačení. Ale podivně, iniciátor rozvodu byl právě Thomas.

manžel kim kardashian1

Manžel kim kardashian2

manžel kim kardashian3

Manžel 2 Chris Humphries a Kardashian

Trvalo 7 let před Kim KardashianemDokázala jsem se vzdát svého vztahu se svým bývalým manželem. I když se v tomto období mužů změnilo, jako rukavice. Koncem roku 2010 se Kim stále více objevuje na veřejnosti s hráčem basketbalového týmu "New Jersey No" Chrisem Humphriesem. Na jaře roku 2011 pár oficiálně upevnil svůj vztah. Nicméně, jak se ukázalo, tato aliance pro Kardashian byl jen způsob, jak vydělat peníze, stejně jako prakticky všechny jeho další vztahy. 72 dní po sňatku byl pár podán k rozvodu. Nemůžete skrýt fakt, že rozdělení svazu Kim a Chris bylo bezvýhradně potěšeno celou Kardashianskou rodinou, která se zpočátku zacházela s manželovým manželem.

Manžel kim kardashian4

manžel kim kardashian5

manžel kim kardashian6

Současným manželem Kim Kardashian je Kanye West

Nejplodnější a zdá se, že je šťastné manželstvíPro Kim Kardashian se stala její aliancí s rappem Kanye West. Říká se, že jejich vztah začal v roce 2011. Slavnostní sňatek se však uskutečnil v roce 2013, kdy Kim a Západ už měli malou dceru. Dnes pár opět v očekávání dítěte.

viz také
  • Kim Kardashian nešetří se v tréninku po objevení „pravdivých“ obrazy v médiích
  • Kim Kardashian koupil hodinky Zhaklin Kennedi
  • Fotografie zámku Kayli Dzhenner staly známými veřejnosti

Zdá se tedy, že Kim Kardashian stále našla své štěstí.

manžel kim kardashian7

manžel ik kardashian8

manžel kim kardashian9