kim kardashian je těhotná

Slavná americká herečka, účastníkreality show a světská levice Kim Kardashian se proslavila nejen svou hvězdnou kariérou. Celebrita je také populární pro svůj rušný a skandální osobní život. A není divu. Koneckonců, taková krásná dívka prostě nemůže zůstat bez pozornosti od opačného pohlaví.

První senzační zpráva o Kimovi byla její třimanželství. Zdálo se, že model je ve vztahu k manželům tak nestabilní. Gossip se také týkal skutečnosti, že Kim Kardashian nehodnotí rodinný život vůbec, ale věnuje veškerou pozornost své kariéře a podnikání. Koneckonců, první manželství Kardashian trvalo čtyři roky a druhé - jen sedmdesát dva dnů. Ale tyto rozhovory se zastavily, když hvězda uzavřela třetí manželství s proslulým rappem Kanye West. V době svatby měl pár dceru, která se narodila v roce před oficiální legalizací vztahů s Kim Kanye. Po žijícím roce v manželském svazu hvězdný pár oznámil, že Kim Kardashian je těhotná s druhým dítětem.

Kim Kardashian je těhotná s druhým dítětem

Novináři a novináři se začali divit, netěhotná Kim Kardashian, když se sekulární lvice velice zotavila. Mimochodem, formy herečky byly vždy upřímné. Dívka však nikdy nebyla známá nedostatkem pasu a nadměrnou kulatostí boků a břicha. 31. května 2015 pár oficiálně oznámil očekávání druhého dítěte. O měsíc později se zjistilo, že v rodině Kim Kardashian a Kanye West bude chlapec. K dnešnímu dni podle herce je její zdravotní stav vynikající, pokud nevěnujete intenzivní přírůstek hmotnosti. I když Kardashian se s tímto problémem vyrovná ihned po porodu.

viz také
  • Kim Kardashian je zaměňována veřejnost se svými neobvyklými odhalující oblečení
  • Kim Kardashian nešetří se v tréninku po objevení „pravdivých“ obrazy v médiích
  • Kim Kardashian koupil hodinky Zhaklin Kennedi

Dobrá událost ještě není moc času. Mezitím si člověk může přát jen Kim snadné těhotenství a porod.

kim kardashian je těhotná1

kim kardashian je těhotná2

kim kardashian je pregnant3

kim kardashian je těhotná4

kim kardashian je těhotná5

kim kardashian je těhotná6

kim kardashian je těhotná7

kim kardashian je těhotná8

kim kardashian je těhotná9