Kim Kardashian a Kanye West

Hvězda reality show Kim Kardashian a Kanye WestOznámily svůj romantický vztah v roce 2012. Od té doby se objevují různé pověsti o životě hvězdného páru, ale stále vytvářejí dojem milujících a oddaných lidí.

Začátek vztahů a narození dítěte

Existuje mnoho příběhů o tom, jakMet Kim Kardashian a Kanye West. Setkání se uskutečnilo již v roce 2004 na párty s přáteli, romantika však začala teprve v roce 2012. Osobní život před svatbou nebyl ani Kim ani Kanye klidný. Realistická hvězda a světská levice Kim Kardashianová už byla dvakrát vdaná, poslední manželství s sportovcem, basketbalista Chris Humphreys trval jen 72 dní. Kanye také měla několik světových románů s populárními krásami. Po dlouhou dobu byl pár vázán pouze přátelstvím, ačkoli Kanye nikdy neskrýval své sympatie k Kimovi. A po rozvodu se veřejně přiznal v lásce k písni. Toto byl oficiální začátek jejich vztahu.

Dne 31. prosince 2012, pár oznámil, že oniPočkat na dítě a 15. června 2013, narození dcery Kim Kardashian a Kanye West North West. Po tomto, 21. října 2013, Kanye navrhl Kim všem členům rodiny Kardashian-Jenner. Kim Kardashian obdržel od Kanye West ring s diamantem 15 karátů.

Svatební a rodinný život

Svatba Kim Kardashian a Kanye West se konala 24Května 2014 ve Florencii v pevnostním hradu Fort Di Belvedere. Při obřadu byli nejbližšími kamarády dvojice, jejich počet činil 200 lidí. Nevěsta změnila během svatby čtyři šaty, ale nejdůležitější a nejkrásnější z nich s dlouhou závojem a vlakem zdobeným nejkrásnější krajkou se objednala v módním domě Givenchy. Novomanželé vyslovili sliby před oltářem a přísaha manžela Kanye Westové Kim Kardashian trvala 20 minut. Po obřadu začala svatební hostina, na níž se sám ženich podíval.

Od té doby se objevil spousta osobního života páruPověsti. Více než jednou mysli fanoušků vzrušovali zprávy, že Kim Kardashian a Kanye West se rozvedou, ale tyto informace nebyly nikdy potvrzeny. Navíc hvězdy často tvrdily, že si představují druhé dítě. Kim, jejíž první těhotenství bylo velmi těžké, nevylučovalo ani účast náhradní matky na nesení dítěte. A nyní, 31. května 2015, pár oficiálně potvrdil, že další dítě se objeví v rodině Kim Kardashian a Kanye West.

viz také
  • Kim Kardashian je zaměňována veřejnost se svými neobvyklými odhalující oblečení
  • Kim Kardashian nešetří se v tréninku po objevení „pravdivých“ obrazy v médiích
  • Kim Kardashian koupil hodinky Zhaklin Kennedi

Kim po téměř jednom roce pokusů mohla otěhotnět a 21. června se objevila zpráva, že pár by měl mít syna.

Kim Kardashian a Kanye West 1

Kim Kardashian a Kanye West2

Kim Kardashian a Kanye West3

Kim Kardashian a Kanye West4

Kim Kardashian a Kanye West 5

Kim Kardashian a Kanye West6

Kim Kardashian a Kanye West 7

Kim Kardashian a Kanye West8

Kim Kardashian a Kanye West9