rianna v karnevalu v barbados

Karneval se koná každoročně na ostrovech BarbadosNa počest konce sklizně. V letošním roce byla událost oceněna přítomností slavné americké zpěvačky Rihanny. Pop diva nejen navštívila karneval, ale také se jí aktivně podílela. Mimochodem, hvězda s tmavou kůží není poprvé, co přichází k svátku, ačkoli teď žije v Americe. Zpěvák však považuje svou přímou povinnost navštívit doma hlučnou veselou událost.

Rihanna tančí v Barbadosu

V karnevalu Rihanna vždycky plnáS přáteli. V letošním roce zpěvačka překvapila všechny nejen svou pozitivní náladou, ale také oděvem, ve kterém se objevila před veřejností. Na karnevalu v Barbadosu v roce 2015 byla Rihanna v mini bikinách kamení a krystalů. Podle kritiků byla letošní zpěvačka nejčistější ve srovnání s jejími snímky na festivalu. Pravděpodobně větší vzrušení vzniklo kolem vrcholu hvězdných plavek. Koneckonců, živůtek sotva pokryl Rihannovu nádhernou hruď. Jeho chytrý styl byl doplněn velkou čelenkou s peří a spoustou ozdob na krku, žaludku a boky. Dokončila jsem obraz jasného make-upu, který, musím říct, byl přizpůsoben výbavě, která opět ukázala na výrazný styl hvězdy.

Rihanna v Barbadosu byla nejen upřímněOblékl se, ale také se choval v některých ohledech rozpuštěný a vulgární. Zpěvák neustále podporoval její veselou náladu alkoholem, když mluvila o chování popové divy, která nebyla uvolněna z jejích rukou. Nicméně, jak tvrdí celebrita, karneval v Barbadosu je jedním z mála dní v roce, kdy si může dovolit odpočinout a odpočívat.

viz také
  • Eric Schmidt a Peter Dinklage
  • Iwan Rheon blue?
  • Emily Ratjakovski rozmazlovala své fanoušky s dalšími upřímnými snímky

No, možná je to pravda, ale rozhovory kolem tématu Rihanna na karnevalu bude mnohem delší dobu. Ale zdá se, že zpěvačka není zmatený.

Rianna na karnevalu v Barbadosu1

rianna v karnevalu v barbados2

Rianna u karnevalu v Barbadosu3

Rihanna na karnevalu v Barbadosu4

Rianna na karnevalu v barbados5

Rianna na karnevalu v barbados6

Rianna u karnevalu v barbadosu 7

Riannu na karnevalu v Barbadosu8

rianna při karnevalu v Barbadosu9