Carly Kloss zachránil svět a otevřel programovací kurzy!

Deset let plodné práce v móděprůmysl Carly Kloss se opakovaně pokoušel o obraz sexy superhrdinů a červnové vydání časopisu InStyle nebylo výjimkou. Tisíce přehlídek, světlé zásuvky na výstavách, stovky reklamních táborů, obálky světových módních časopisů, s čím nás překvapuje krása s dlouhými nohami? Vyznání světa pokročilých technologií, vedení feministického výzkumu na univerzitě v New Yorku a dokonce i organizování expresních kurzů v programování Kode With Klossy! Jsme si jisti, že jste také překvapeni!

Červenní obálka časopisu

Červenní obálka časopisu

Na pozadí městské scenérie St. Louis, fotografCarter Smith natočil skutečně fantastický trhák. Carly v sexy oblečení podkopala auto, bojovala s cyborgy a nezapomněla předvést své krásné supermodelové údaje. V časových intervalech mezi výrobními pracovníky se Closs podělil o své myšlenky na práci, politiku, rovnost pohlaví a feminismus s čtenáři.

Miluji pocit adrenalinu v mé krvi, kdyVycházím na červený koberec nebo pracuji na setu, natočím krátké video nebo šesté v přehlídce, bez ohledu na to, kde jsem. Podle znamení zvěrokruhu jsem Lvice, snad v tomto vysvětlení?

Carly Kloss zachránil svět

Carly se nikdy nezastaví v tom, čeho bylo dosaženo, neustále hledá sebe a své možnosti:

Po absolvování mého školního vzdělávání jsem se hodně věnovaljsem modelovací kariéru, ale v určitém okamžiku jsem si uvědomil, že jsem toho neměl dost. Hledal jsem inspiraci v učení a zjistil jsem, že nebudete věřit v programování! V důsledku toho byla touha vytvořit a organizovat expresní kurzy v programování Kode With Klossy, paralelně jsem měl rád "teorii feminismu" a provedl genderový výzkum na Newyorské univerzitě. To je neuvěřitelně inspirativní a rozšiřuje hranice znalostí.

Carly Kloss otevřel programovací kurzy

Pokud si myslíte, že se Carly Kloss z mládí lehce vrhl do paty, pak se hluboce mýlíte!

Upřímně řečeno, než pracuji jako model, neChápal jsem, proč bych se měl muset mučit silnými botami. Právě jsem se začal účastovat odlitků, koupil jsem si první obuv od Targetu. Staly se mou zkouškou síly, musel jsem se snažit naučit se chodit na patách.

Carly Kloss

viz také
  • Karlie Kloss zkoušel obrazy Marilyn Monroe a Odri Hepbern v nové reklamní Swarovski
  • Bleyk Layvli byla publikována po narození jejího druhého dceru
  • Irina Šejka byla fotografována za "tajný" projekt od magazínu Love

Jaký je úspěch 24letého supermodelu: štěstí, fyzické údaje nebo neuvěřitelný workaholismus?

Jsem vděčný za osud a rodiče za mnoho, protožedeset let práce, dokázala jsem, že si zasloužím status supermodelu. Ne každá krásná dívka může zůstat v podnikání a vydržet stálou konkurenci. Ve věku 24 let jsem úspěšná a poptávka, moje desetiletá zkušenost mi dovoluje dokonce zavolat modelkou starou dámu.

Carly Kloss ve formě superhrdiny