Tina Knowlesová, Beyoncova matka, popsala, jak těhotná její hvězdná dcera

Slavná americká módní návrhářka Tina Knowlesová, mámaslavná zpěvačka Beyonce, se stala hostem strany Power of Women, pořádané časopisem Variety. Při schůzce s novináři řekla Tina nejen o tom, jak její dcera prochází těhotenstvím, ale také o tom, proč není na této straně.

Tina Knowlesová

Tina Knowlesová

Beyonce se cítí skvěle

Brzy se proslavila zpěvačka Beyoncese stane matkou podruhé. Ze dne na den se narodí dvojčata. Právě kvůli tomu se nemohla zúčastnit večera Power of Women. Zde je způsob, jak se k této situaci vyjádřit Knowles:

"Moje dcera je nucena nechat ujít událostia zejména těch, které jsou daleko od domova. Nemůže létat a ona, stejně jako žena, která se stará o své zdraví a budoucnost, se řídí těmito doporučeními. Teď se cítí skvěle a těší se na dodání. Samozřejmě, toto těhotenství je mnohem složitější než s dcerou Modrého Ivy, ale je to 2 krát více radostné. Beyonce vždy říká, že dá život dvěma dětem najednou. Není to báječné? ".

Beyonce

Beyonce

viz také
  • Dzhey Zi komentovala vztah s Beyonce, „Nebyli postaveny na 100% pravdu o“
  • Nové album Jay Z "4:44" šokovalo fanoušky s odhalením osobního života hvězdy
  • Media vyjádřil dvojčata jména Beyonce a Dzhey Zi

Tina říkala, že všechny ženy tohoto druhu jsou velmi silné

Poté Knowles vyprávěla o své rodině, nebo spíše o ženách, kteří jsou vždy velmi silní. To je to, co Beyonce matka řekla:

"Když je pro mne velmi obtížné, nebo jdu dovnitřnepříznivé životní situace, vždycky si pamatuji jedno přísloví: "Komu se mnozí dávají, tolik se bude ptát." V naší rodině jsou všechny ženy spíše nadané, což znamená, že o nás bude více požádáno. Když vesmír nás pošle na tuto planetu, je již od počátku známo, že náš život nebude jednoduchý. Proto musíme co nejvíce využívat to, co nám bylo dáno, a připravit se na to, že tento život bude pravděpodobně muset vyřešit toto bohatství. "

Beyonce brzy porodí dvojčata

Beyonce brzy porodí dvojčata

Tina nemohla překonat problém vzdělávání dívky v jejich rodině:

"Vždycky jsem vychovala Beyonce v přísnosti avždycky jí řekla, že musí být silná. Chtěl bych velmi rád, kdyby se moje dcera a její děti vynořily stejným způsobem. Musí být schopni vyrovnat se s obtížemi, které samy zažijí. "

Kromě toho řekl Knowles tento rokKaždoroční kostýmní ples Met Gala se uskuteční bez její dcery. Beyoncé se rozhodla dočasně pozastavit svou kariéru a navštěvovat všechny společenské události, aby se plně věnovala svému manželovi a dětem.

Beyonce na nějakou dobu přestane navštěvovat světské události

Beyonce se svým manželem a dcerou

Beyonce se svým manželem a dcerou

Tina Knowlesová a Beyonce

Tina Knowlesová a Beyonce