David a Victoria Beckham znovu vyslovili svatební sliby

Jeden z nejslavnějších britských párů, Davida Victoria Beckham nepřestávají překvapovat nejen své fanoušky, ale i tisk. A to je dáno nejen skutečností, že David a Victoria dosáhli značného úspěchu ve své kariéře, ale také proto, že jsou typickými zástupci vzorové rodiny.

David a Viktoriya Bekhem

David a Viktoriya Bekhem

David řekl o svatebních slibech

Druhý den se Beckham stal hostou rozhlasové stanice 4 "s.. „Desert Island Discs v rozhovoru s pracovníkem organizace Kirsty Yang Devid dotkl na téma rodinného bývalého fotbalisty připustil, že před několika týdny, on i Victoria pronesl svatební opět slib To jsou slova v rozhovoru s celebritou .:

"Něco jsme si mysleli, že bychom rádinezapomeňte na vaše slova, která jsme řekli během svatby. Pravda tentokrát jsme nechtěli obrovskou hostinu a šílený počet hostů. Shromáždili jsme malou párty, která pozvala 6, ale lidé, kteří jsou nejbližší k nám. Všechno bylo poměrně skromné ​​a velmi hezké. Nyní chápu, jak se naše chutě změnilo po dobu 18 let našeho života. Pro mě záhada, jak jsme si mysleli v roce 1999, protože na naší svatbě jsme byli ve fialových šatech s korunami na hlavách a seděli jsme na královských trůnech. "

David a Victoria na svatbě, 1999

David a Victoria na svatbě, 1999

David a Victoria na svatbě měli v purpurovém oblečení

Poté se dotýkalo tématu, jak se Victoria a David podařilo udržet teplo vzájemných pocitů tak dlouho. Behkem odpověděl na tuto otázku:

"Toto je poměrně složité téma a jasná odpověďzde ne. Naše vztahy jsou postaveny na vzájemném respektu, důvěře, péči a podpoře. Kromě toho můžete pojmenovat mnohem víc. Samozřejmě, jako každý pár, měli jsme s Victorií těžké časy, ale přežili jsme je. V srdci šťastného manželství máme jeden a všechny pochopitelné argumenty: jsme rodina. Máme 4 krásné děti, které bychom si měli dávat, dávat jim lásku. "

David a Victoria se synům Brooklyn, Cruz a Romeo

David a Victoria se synům Brooklyn, Cruz a Romeo

David s dcerou Harperovou

David s dcerou Harperovou

Na závěr svého rozhovoru se David rozhodl přiznat svou ženu v lásce:

"Myslím, že to pro mnohé z mých a Victoriafanouškům naše rodina se stala jakousi značkou. Mnozí věří, že jsme společně jen proto, že je to tak nezbytné. Chci vás ujistit, že je to špatné prohlášení. Jsme spolu, protože se milujeme navzájem a co si myslí nebo říkají o nás kolem nás, a to vše. Dokud nebudeme cítit harmonii ve vztahu, budeme spolu. Miluji Vicki a myslím, že tento pocit je vzájemný. "

David promluvil o lásce k páru k sobě

David promluvil o lásce k páru k sobě

viz také
  • Dnešní narozeniny Beckhams Harper Beckham
  • Proč Beckhams políbit své děti ... na rtech?
  • David a Viktoriya Bekhem oslavili 18. výročí svatby

Victoria a David dohromady více než 18 let

Svatební pár Beckhama se konala v Irskuv zámku Luttelstone. Oni byli ženatí 4. července 1999 a svatební slavnosti byly velmi bohaté a trvaly několik dní. V době, kdy měl pár už syna Brooklyna, který v době obřadu měl 4 měsíce. V roce 2002 se v alokaci Beckham objevil chlapec jménem Romeo a v roce 2005 Cruz. V červenci 2011 se Victoria narodila dceři Harperové. Poté se tisk objevil v rozhovoru s bývalou zpěvačkou, ve které říkala, že již nemá v úmyslu mít děti, ale sní o tom, že se nyní postará o kariéru módního návrháře. Victoria také poděkovala Davidu za jeho podporu a porozumění v tomto obtížném podniku. Když hovoříme o Davidu, pak kromě teplých slov o své ženě často často mluví otevřeně o svém pocitu.

Fotky ze svatby Victoria a Davida Beckhama

Fotky ze svatby Victoria a Davida Beckhama

Victoria Beckham - módní návrhářka

Victoria Beckham - módní návrhářka

Victoria díky své manželce za podporu v oblasti designu