V rozhovoru s časopisem People, Jennifer Lopez popisuje bolestivý rozvod M

Asi před rokem byla 46letá zpěvačka a herečkaJennifer Lopezová ve svých rozhovorech uvedla, že rozvod se svým manželem Marcem Anthonym byl jediným správným rozhodnutím. Současně se na obrazovkách objevuje dokument Jennifer Lopez: Dance Again, kde vedle turné hvězda ukazuje všechny rysy komplexního vztahu s jejím manželem. Nicméně, nyní Jennifer připustila, že její proces rozvodu byl opravdovým peklem.

Rozhovor s časopisem People

Zjevně zranění z rozvodu zpěváka pomaluzačala se tahat ven a Jennifer se rozhodla říct svým fanouškům o všech problémech, které zažila při rozpuštění manželství. "Rozvod s Markem Anthonymem byl pro mne obrovským a největším zklamáním, jaké jsem kdy zažil. V době, kdy jsme se koneckonců rozhodli podat dokumenty u soudu, můj život se stal strašlivým a ničivým. Myslela jsem si, že můj manžel a já bychom spolu strávili zbytek života, ale bohužel se to nestalo. Je velmi bolestivé si uvědomit, že osoba, s níž chtěla žít až do svého stáří, nebyla stejná, "říká Jennifer. Kromě toho zpěvák řekl, že udělala velkou chybu, kterou dělají mnohé dívky, snaží se zachránit manželství - zapomínají na sebe. "Do tohoto vztahu jsem dal celé své srdce a srdce, a proto jsem zapomněl, že jsem člověk," řekl Lopez.

viz také
  • Dzhennifer Lopes a Aleks Rodriges: nové detaily ze života hvězd v novém rozhovoru
  • Dzhennifer Lopes chodit na Hamptons s Aleksom Rodrigesom a děti
  • Francouzština dovolená Dzhennifer Lopes a Aleksa Rodrigesa

Zpěvák byl ženatý 6 let

Jennifer se v létě 2004 oženil s Marcem Anthonymemrok. A v zimě roku 2008 zpěvák porodil dvojčata: dcera Emmy a syn Maxa. V roce 2011 hvězdný pár oznámil rozvod, iniciovaný Jennifer. Zpěvák pak vysvětlil její rozhodnutí tisku: "Anthony a já máme radikálně odlišné názory na některé věci."

Jakmile byli šťastní

Pár byli dvojčata

Mark Anthony a Jennifer Lopez na pokraji rozvodu