Dzhennifer Lopes v mládí

Jennifer Lopezová v mládí a nyní je příkladem napodobování mnoha žen. Vnitřní energie jí pomáhá žít, pracovat a vypadat úžasně.

Mladá Jennifer Lopez

Jennifer Lopez se narodila v roce 1969 v jednoduchémchudá rodina. Stojí za to vzdát hold své matce Jennifer - i když se nepracuje, ale byl vychován své dcery jako mladá dáma, vštípit v nich dobré chování, smysl pro chuť, rozvíjet talent.

Jennifer Lopez z dětství snil o tom, že se stane herečkou,ale nemohli neuposlechnout své rodiče a vstoupili do vysoké školy práva, která však po prvním semestru tréninku upustila. Pronajala byt na Manhattanu a začala pracovat jako tanečník. V roce 1993 se Jennifer objevila ve svém prvním filmu, ale ona a několik dalších se ukázalo být neúspěchem. Mladá herečka nezoufala a skutečný úspěch přišel několik let poté, co se na obrazovkách objevil film "Selena". Od té doby je filmografie herečky doplněna o záviděníhodnou periodicitu.

Tajemství mladých Jennifer Lopez

Je úžasné, jak vypadá Jennifer Lopez mladáNěkolik let před padesáti narozeninami. Živí lidé se dokonce někdy obracejí, že herečka spí v tlakové komoře a pije krev nevinně zavražděných dívek. Ale všechno, samozřejmě, je jasné, že Jennifer dělá velkou snahu obdivovat druhé, i přes věk.

viz také
  • Dzhennifer Lopes a Aleks Rodriges: nové detaily ze života hvězd v novém rozhovoru
  • Dzhennifer Lopes chodit na Hamptons s Aleksom Rodrigesom a děti
  • Francouzština dovolená Dzhennifer Lopes a Aleksa Rodrigesa

Mimochodem, herečka se nerad rozšiřujeNa téma, které jí pomáhá udržet mladistvost kůže a harmonii postavy. Je nepravděpodobné, že by takový úspěch mohl být připisován genetice - zpravidla se hispánci starají poměrně brzy. Krásná silueta je dílem samotné herečky, která velmi miluje tanec, je dobrá ve sportu. Mladá a zářící kůže je zásluhou kosmetologů, na které se Jennifer pravidelně obrací, i když je známo, že samotná hvězda se stará o svou kůži.

46letá Jennifer Lopez vypadá skvěle

Jennifer Lopez dívka z chudé rodiny se stala hvězdou

Jennifer Lopez má obrovskou filmografii a nadále se stáhne

Jennifer Lopez na koncertě

Hvězda vždy upřednostňovala přirozený make-up

Jennifer Lopez a dnes se dlouho dívají, že jsou mladí

Nejen krásná, ale i talentovaná Jennifer Lopezová

fotografie z počáteční hvězdy Jennifer Lopez

mladá Jennifer Lopez