Kanye západní růst

Každému fanouškovi této nebo té celebrityChci alespoň trochu bližší k mému idolu: učit se tajemství biografie, detaily osobního života, nejmenší detaily, které hvězdy tak pečlivě ukryly. Při pohledu přes hranol modré obrazovky se lidé často ptají, jaké parametry umělci a herci mají.

Mezi těmito selebretismi byl hudebníkKanye West. Je známým americkým rapovým umělcem, který v rekordním čase vydal šest velmi úspěšných alb a získal dvacet jedna ceny Grammy. Začal hvězdnou cestou, skládal skladby pro jiné umělce, později začal produkovat a nakonec se dostavil k sólové kariéře, což bylo plodné.

Růst a váha Kanye West

Často se to stává v biografických datechnaznačuje úmyslně nepravdivé informace o parametrech slavných osobností. Ve většině případů je růst příliš vysoký a váha je podhodnocená, čímž se čísla idolů blíží ideálu.

Přes skutečnost, že Kanye West máproporcionální formy, zjistit, co se jeho výšku, nemůže najednou. Některé zdroje hovoří postavu 177 cm. Budeme-li hlouběji, zjistíme, že růst Kanye opravdu je jen 173 cm, hmotnost 70 kg. A západní fanoušci a říkal, že on byl ještě předtím, než tento bod neplatí. Na podporu těchto slov byly fotografie Západu, který vedl vedle rapera Jay-Z, jehož výška je 187 cm. Na těchto snímcích vypadá Kanye skutečně nižší než deklarovaná data.

Nicméně, umělec je sotva složitý na too. Navíc jeho žena Kim Kardashian má výšku 159 cm a ve dvojici vypadají velmi harmonicky. A pro hudební kariéru, jak již mnoho lidí prokázalo, tyto údaje vůbec nezáleží.

Kanye West v sukni

Kanye West a Jay-Z, jejichž růst je 187 cm

Kanye West a Kim Kardashian, jejichž růst je 159 cm

Kanye West a Amber Rose, jejichž růst je 175 cm

Kanye West na scéně

Kanye West má krátkou povahu

Kanye West vybudovala úspěšnou hudební kariéru

Kanye West se svou ženou a synem

Kanye West se soškou MTV VMA