růst Jennifer Lopez

Americká superstar hudební Olympus,vášnivá a sexy tanečnice, talentovaná filmová hvězda, producentka a módní návrhářka, úspěšná podnikatelka a prostě neodolatelně krásná žena, krásná matka okouzlujících dvou dětí je o ní, o Jennifer Lopez. Pro veškerou těžkou pracovní zátěž vždy vypadá dokonalá, má silný a zdravý vzhled, nádhernou a atraktivní postavu.

Stát se člověkem

Jennifer Lopez se narodila v roce 1969 a vyrůstalaBronx, jedna z nejchudších oblastí New Yorku. Již pětiletá dívka ona tvrdě pracoval na sebe a svého vlastního rozvoje, každý den po škole pracoval neúnavně choreografii a zpěv ve specializovaných institucích. Později se aktivně podílejí na sportovní životní styl, tenis, softball a pravidelné návštěvy posilovny. Brzy každodenní únavný zatížení začala dávat požadované výsledky. Parametry její postavy, dokonce i malé zvýšení Jennifer Lopez koupil tenkém a velmi ženské rozměry, protože ne pro nic za nic, že ​​se pak dostal přezdívku «La Guitarra», která přeložený ze španělštiny znamená na kytaru.

Jennifer Lopez v tréninku

Jennifer Lopez vede aktivní životní styl

Jennifer Lopez na pláži

Rozpoznání a úspěch

Od roku 1990 začala obtížná a trvalá cestaVzestup Jennifer v show business. A již v roce 1997 byla oceněna jeho hrdina, její sexualita a přírodní krása v kombinaci s dokonalou vyřezávanou postavou byly uznávány jako veřejně populární časopisy. Takže podle časopisu "Lidé" se dostala na seznam 50 nejkrásnějších lidí na planetě. Uplynula jen málo času a znovu se stala veřejným uznání a úspěchem v roce 2001, ale již podle časopisu "FHM" byla označena za nejsevernější ženu. A to je jen malá část jejího velkolepého úspěchu.

Makeup od Jennifer Lopez

Krásy Jennifer Lopez

Luxusní obraz Jennifer Lopez

Fotografie Jennifer Lopez

Jennifer Lopez v modrých šatech

Jennifer Lopez vypadá skvěle

Tajemství krásy od Jennifer Lopez

V současné době zachováváme ideální tvarv plných 46 letech se stále aktivně angažuje ve sportu, každý den - po čtyři hodiny vede zdravý životní styl a využívá vyvážených osmi jídel denně. Její atraktivní parametry 90-58-96 mají titanickou práci a v kombinaci s její přirozenou krásou, hmotností a výškou vypadá Jennifer Lopez velmi sexy a harmonická. Použití obuvi s vysokým podpatkem v obraze má obrovský efekt. Při plném růstu vypadá Jennifer Lopez docela vysoko elegantní krása.

viz také
  • Dzhennifer Lopes a Aleks Rodriges: nové detaily ze života hvězd v novém rozhovoru
  • Dzhennifer Lopes chodit na Hamptons s Aleksom Rodrigesom a děti
  • Francouzština dovolená Dzhennifer Lopes a Aleksa Rodrigesa

Podle oficiálních údajů je její výška 164 cm a její hmotnost -55 kg. Samotná Jennifer Lopezová říká, že její výška je 167 cm, nemá od přírody tenkou barvu, ale je tenká, obecně - normální a určitě má ráda muže a ženy se jí snaží napodobit.

postava Jennifer Lopez

Jennifer Lopez na dovolené

Štíhlá Jennifer Lopez

Jennifer Lopez v džínách

Jennifer Lopez v každodenním životě

Krásy Jennifer Lopez

Jennifer Lopez na červeném koberci

Večerní snímek Jennifer Lopez

Večerní šaty od Jennifer Lopez