Ros a váhu Emily Rataskovského

Samozřejmě, parametry, výška a hmotnost takového známého modelu, jako je Emily Ratjakovski, nejsou pro veřejnost tajemstvím. A pro Emily je postava už dávno hrdé.

Kariéra Emily Rataskovského

Emily byla krásná dívka z dětství. Žila na Mallorce dlouho. Na pláži bylo běžné opalovat se topless. Takže teď není problém, aby se svlékla před kamerou. Model nepovažuje za něco zvláštního, jen přijímá obraz, který nabízí fotograf. A její ideální postava v tom pomáhá.

Její parametry mohou být záviděny pouze: objem hrudníku je 90 cm, pas je 61 cm, boky 86 cm, výška Emily je 52 kg a její růst je 171 cm.

Samozřejmě, všechny ženy světa se ptají,Jak dosáhnout takového výsledku a stát se majitelem ohromujícího těla. Ale zdánlivě, Emily by měla být vděčná genetice pro takové formy. Koneckonců podle modelu vůbec nechodí do posilovny, nezúčastní se žádného tréninku. Jejím hlavním tajemstvím je příjemné jídlo Emily, dlouhé procházky na čerstvém vzduchu a čerstvá čerstvá cukrová řepa. V tom mnozí jsou prostě těžko uvěřit.

Natáčení slavných značek, v hudběKlipy, filmy, seriály, explicitní fotografie Emily se snaží překonat stereotyp o modelech. Zdá se, že modelování podnikání a tak odchází od zavedených kánonů. Koneckonců, dokonce i její růst o 171 cm je pro tuto třídu modelů neštandardní.

viz také
  • Emily Ratazhkovski s ofinou ve srovnání s Odri Hepbern
  • Emily Ratazhkovski Glamour se objevila na obálce časopisu, říká o své sexualitě
  • Emily Ratazhkovski oslavila narozeniny v lázních s přítelem

K dnešnímu dni pokračuje Emily RatjakovskijVypracujte a nastavte velmi ambiciózní cíle. Dívku můžeme přát úspěšně, ale bezpochyby ji dosáhne, protože člověk s myslí může mít vždycky hodné místo.

Busta Emily Rataskovského

Emily Ratjakovski se nebojí předvést

Emily Ratjakovski na pláži

Emily Ratjakovski v prádle

Emily Ratjakovski u bazénu

Emily Ratjakovski je schopna zdůraznit důstojnost postavy

Emily Ratjakovski v bikinách

Emily Ratjakovski v černé barvě

Emily Ratjakovski ve večerních šatech