Růst a hmotnost Anny Hathawayové

Anne Hathawayová je jednou z nejslavnějších a nejtalentovanějších hollywoodských hereček naší doby. To opakovaně potvrzují kritici, stejně jako diváci a četné ocenění za role ve filmu.

Vzhled Ann Hathaway

Vzhled herečky však vždy způsobilNejednoznačné odhady. Někteří jí nazývají krásnou s krásnými vlasy, velkými očima a nádhernou růžovou kůží. Tento vzhled jí velmi pomohl na začátku své kariéry, kdy se herečka podílela na filmech produkovaných filmovou společností Disney. Dokonce hrála opravdovou princeznu ve filmu "Jak se stát princeznou" a ve svém pokračování "Princess Diaries: Jak se stát královnou".

Ale nebyla žádná kritika směrem k Anne Hathawayové. Vzhled herečky je obvykle kritizován za příliš malou bradu, velké ústa a nepřiměřeně dlouhý krk. To však každoročně Ann nebrání tomu, aby se objevila v několika nových filmech a přijímala neměnné potvrzení lásky diváků. Ve své peněžní schránce jsou také největší herecké ceny: "Zlatý glóbus", ocenění Amerického cechu filmových herců, BFTA a Oscara za nejlepší ženskou roli druhého plánu.

Výška, hmotnost a tvarové parametry Anny Hathawayové

Ann má dobře postavenou postavuPři vysokém růstu modelu. Její výška podle jejích výroků je 173 cm a normální hmotnost je v rozmezí 53-59 kg. V tomto případě má Anne Hathaway následující parametry: hrudník - 90 cm, pas - 66 cm, boky - 89 cm.

viz také
  • Enn Heteuey nosí bleší trh, a nestydí se o něm
  • Enn Heteuey vyznal lásku svého manžela v časopise Elle
  • První obrazy z natáčení filmu „Dannyho Osm přítelkyně“

Anne Hathaway, stejně jako většina herců, je fanatickáVztahuje se k jeho profesi a kvůli roli je připraven jít hodně. Takže jí při natáčení při adaptaci muzikálu "Les Miserables" musel nejen ztrácet chic vlasy, ale také zhubnout za pouhé 3 týdny o 11 kg. Aby dosáhla hmotnosti 46-48 kg, spotřebovala pouze 500 kalorií denně a podle vlastního přijetí herečky se cítila strašně. Ale nezapomeňte, že to byla role Fantine v tomto filmu přinesla Anne Hathaway oceňovala "Oscar".

Herečka Anne Hathawayová

Hmotnost Anne Hathaway 53-59 kg

Růst Anne Hathawayová 173 cm

Za roli v herečce Les Miserables se ztratila 11 kg

Její hmotnost po jídle byla 46-48 kg

Anne Hathawayová pro roli také musel rozdělit vlasy

Anne Hathaway parametry 90-66-89

Ann Hathawayova krása

Obrázek Anne Hathawayové