Taylorová rychlá růstová hmotnost

Tenký, štíhlý a okouzlující TaylorSwift ve skutečnosti vypadá jako pěkná holka z obrazovky. Více než jednou v rozhovorech se zpěvák zmínil o vysokém růstu a velké velikosti oblečení. Mělo by se však poznamenat, že v průběhu let své kariéry se oslnivý Taylor naučil s pomocí šatníku přeměnit chyby na ctnosti. Ačkoli na začátku své úspěšné hvězdné cesty se Swift opakovaně dostal do hodnocení nejnebezpečnějších celebrit.

Návrat k otázce parametrů Taylorovy postavySwift, musíme si okamžitě všimnout, že dívka je vysoká o 177 centimetrů a její váha je 58 kilogramů. Jeho vysokost, herečka vysvětluje, že se preferují boty bez podpatků, a obzvláště kovbojské boty. Když se Taylor vrhá na paty, dosahuje 188 centimetrů. Taková známka má hvězda nevýhodu. Nelíbí se jí, že vždycky vyčnívá z davu a je nemožné si ji nevšimnout. Ale podle stylistů herečky jsou tyto komplexy absolutně neopodstatněné. Po vzkříšení nad všemi, Swift demonstruje svůj jasný slunečný vzhled. Je třeba poznamenat, že dívka má přirozeně kudrnaté husté pšeničné barvy vlasů a její nebeské oči nemohou pomoci přilákat pozornost.

Obrázek Taylor Swift

Možnosti Taylor Sweet jsou postačujícíjsou proporcionální, což dívce umožňuje udržovat harmonickou ústavu. Zpěvák má typ obdélníku. Jeho oblečení Swift zdůrazňuje pas, než opraví nedostatek jemných linek. Taylor miluje Slinky materiál, který dokonale zvýraznit krásné Star kyčle, štíhlý ramena a elegantní hrudník druhého velikosti.

viz také
  • Keti Perri veřejně omluvil Taylor Swift
  • Taylor Swift se setká s mladou britský herec
  • Keti Perri řekl o dlouhodobý spor s Taylor Swift v pořadu Spolujízda Karaoke

Také Swift často preferuje obchodní styl v oblečení. Musím říci, že elegance a zdokonalení jsou do tváře mladého zpěváka.

Taylor Swift na výstavě Victoria's Secret 2013

Taylor Swift na surfování na Rhode Island

Taylor Swift na MTV Music Awards 2014