růst Taylor Swift

Taylor Swift je jedním z nejznámějšíchCelý svět amerických zpěváků. Do věku 25 let má již nejprestižnější ceny hudby, několik úspěšných alb a také roli v kině.

Taylor Swift - biografie a parametry: výška, váha

Taylor Swift se narodil 13. prosince 1989 v PrazeMěsto Wyoming, Pennsylvania. Již v dětství měla dívka vynikající vokální schopnosti a hrála před veřejností. Ve svém rodném stavu byla všeobecně známá. Jako teenager začala Taylor psát písně a provádět je vyzbrojenou kytarou poblíž hudebních prodejen svého rodného města. Během jednoho takového sólového koncertu zaznamenal Taylor Swift Scott Borchette, majitel Big Machine Records. Podepsal smlouvu s talentovaným zpěvákem a na jaře 2006 vydal debutový singl zpěváka a brzy po něm první album. Úspěch byl obrovský jak mezi hudebními kritiky, tak i mezi fanoušky, z nichž většina byla stejná jako dospívající Taylor.

To byl výchozí bod v kariéře populárníSinger, od té doby se všechny její alba dostaly na vrchol Billboard 200 a opakovaně získala různé ceny hudby. Nyní Taylor představuje singly z jeho nejnovějšího alba "1989".

Mnozí si uvědomují nejen hlasové údaje zpěváka, ale i její vzhled. Taylor má téměř modelové parametry. Takže růst Taylor Swift je 180 cm, a váha - 53-56 kg.

Vzhled Taylor Swift

Právě tyto údaje vedou k jejich růstu a hmotnostiZpěvačka sama. Kromě toho je otázka, jaký druh výšky, hmotnosti a parametry od Taylor Swift, jsou obvykle následující: prsa a stehna 86 cm, pas - 64 cm Zároveň jí Taylor nejen nestydí jejich růstu, ale také na něj hrdý. i když někdy paradoxně s tím, že když se nosí podpatky, stane což představuje nárůst o téměř 190 cm, takže je lepší nosit kovbojské boty.

viz také
  • Keti Perri veřejně omluvil Taylor Swift
  • Taylor Swift se setká s mladou britský herec
  • Keti Perri řekl o dlouhodobý spor s Taylor Swift v pořadu Spolujízda Karaoke

Modelový vzhled zpěváka je ještě výraznější,Když vidíme fotky Taylora Swifta v plném růstu. Je velmi půvabná, jemná, s dlouhými nohama a krkem. Při splnění modelu Carly Kloss, jehož výška je 185 cm, je patrné, jak vypadají podobně. Mimochodem, tato obecnost tohoto druhu byla zaznamenána fotografy. Zpěvák a model měli k fotografiím Vogue obecný snímek. Taylor Swift je také častým hostem ve vánoční show Victoria's Secret, kde se vedle nepoškozujících modelů velmi organicky podívá.

Růst Taylor Swift 180 cm

Hmotnost Taylor Swift 53-56 kg

možnost volby Taylor Swift 89-64-89

Taylor Swift v plném růstu

Taylor Swift se nestydí s jeho vysokou postavou

Taylor Swift má parametry modelu

Taylor Swift je majitelem prestižních hudebních cen

Taylor Swift a Carly Closs

Taylor Swift