postava Megan Fox

Majitel jedné z nejvíce záviděníhodných osobnostíMezi moderními hvězdami je Megan Fox. Dívka je štíhlá a půvabná. Od ní žvaní s ženskostí a sebedůvěrou. Proto se od počátku své kariéry stal herečkou příkladem napodobování pro mnohé. Dalším důvodem pro popularitu vzhledu Megan Foks, byl fakt, že se opakovaně prokázal svou dokonalou postavu utažení bez Photoshopu. Navzdory tomu, že herečka je klasifikována jako mlčenlivé a tajemnou hvězdou, Megan se objevily často na pláži v plavkách. Porovnáním svou fotku v klidu s profesionálními fotografiemi v prádle, přijde k radosti nedostatek rozdílu. Vzhledem k tomu, že Megan měl dva syny s malým rozdílu věku a herečka sama blíže ke značce na 30 let, ale opravdu mají myšlenky o možném magie.

Parametry postavy Megan Fox jsou docela záviděníhodné,Protože její výška je 162 centimetrů a váha je pouze 52 kilogramů. I přes nízký růst je tělo herečky štíhlá. Jeho rozměry jsou 87-61-87. I když podle Megana v pase dosahuje něco málo přes 50 centimetrů. A to vážně zpochybňuje pravdivost zdrojů, které poskytují údaje o parametrech postavy Megan Foxové. Opravdu, v poslední době pro novou roli, herečka byla schopna utáhnout v korzetu na 46 centimetrů.

Typ postavy Megan Fox

Postava Megan Fox může být bezpečně definována jako typHruška. To je indikováno úzkými rameny, podlouhlým pasem, krátkým dnem a zaobleným stehna herečky. Možná mnozí budou zaměňováni tímto prohlášením. Ve skutečnosti je postavou hrušky také Jennifer Lopez, Kim Kardashian. Ale Megan a vedle něj netrpí s tak chutnými celebritami.

viz také
  • Megan Fox se svými syny v šatech dívek jít nakupovat v supermarketu
  • Megan Fox hravě a svůdně představila svou kolekci spodního prádla
  • Megan Fox potěšila fanoušky s dalším snímkem v punčochách

Musíme však vzít v úvahu, že Fox je velmi opatrný a úctyhodný postoj k jeho tělu. Její strava je velmi vyvážená a trénink a fyzické cvičení jsou nejlepšími kamarádkami herečky.

Megan Fox na pláži

Megan Fox na karnevalu v Brazílii

Megan Fox na červeném koberci po dodání